הצג גיליון RSS

ליאתיק1

מקלחונים ומראות לחדר הרחצה

דרג פוסט זה
התקנת מקלחונים הולכת ומתעצמת בשנים האחרונות בעיקר בחודשי הקיץ במיוחד בשל העובדה שאנו חיים במדינה חמה במיוחד. התפתחות הטכנולוגיה כיום מאפשרת לעצב מקלחונים בשלל צורות שונות. כאשר מדובר בעבודות זכוכית ניתן לומר שמדובר באומנות של ממש. זכוכית משמשת אותנו המון בחיי היום ומוצגות בתערוכות רבות. עבודות ועיבוד בזכוכית יכולות לגרום לאווירה אקזוטית ומיוחדת.
ניתן לבצע עבודות בזכוכית בבית מגורים, במשרדים, בחברות פרטיות וממשלתיות בבתי ספר ובכל מקום אחר אפשרי. מקלחונים בדרך כלל מותקנים עם זכוכית מחוסמת שמיועדת למטרת הגנה. בבחירת מקלחון קיימת אפשרות לחרוט ולעצב את הזכוכית אייקונים, סמלים, תמונות וכיתובים שונים. עיצוב אטרקטיבי וייחודי זה גורם להרבה אנשים חשק להתקין מקלחונים בביתם.
התקנת מקלחונים חוסכת המון זמן בהתקלחות וגם שטח רב בדירה. במקום אמבטיה גדולה ומגושמת ניתן להתקין מקלחון שחוסך המון. בנוסף מקלחונים היום מותקנים לא רק בשל חסכון בשטח ובזמן אלא גם מיועדים לתת עיצוב נוסף לבית. תעשיית ייצור הזכוכית גרמה לבניית מוזיאונים רבים בעולם וכיום יש אספני יצירות זכוכית רבים. היתרון של הזכוכית מצוי בעובדה שניתן לעצבה בשלל צורות שונות.
דוגמא לכך ניתן לראות בייצור מראות מזכוכית. כיום מראות בנויות לא רק בצורה אחידה ושטוחה. דלפקים בברים, בחנויות תכשיטים, בחתונות, בתצוגות אופנה, בחנויות מזכרות ובמקומות רבים נוספים בהם מעוניינים לחשוף את הפריטים ייבנו מזכוכית. רהיט נוסף הבנוי מזכוכית ומבליט פריטים נוספים הוא ויטרינה.
ויטרינות מותקנות בבתים ובמוסדות שונים ועם תאורה נכונה יכולים לחולל פלאים לעיצוב החדר. יתרון נוסף להתקנת פריטים מזכוכית בבית במידה ומדובר בחלונות מזכוכית, דלתות מזכוכית, מעקות מזכוכית או כל פריט אחר הוא השתקפות האור דרך הזכוכית המשפיעה על כל הבית. השתקפות האור יכלה לתת גוון אחר לקרני האור ומשפיעה על חסכון האנרגיה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים