הצג גיליון RSS

ליאתיק1

קייטרינג לחתונה

דרג פוסט זה
שבוע שעבר חבר שלי לקח אותי לברצלונה בהפתעה ליומולדת שלי והציע לי נישואין. מאוד התרגשתי, זה היה ממש מדהים וכמובן שהסכמתי. מאז שחזרנו אני מתעסקת בהכנות לחתונה. תמיד זה הרבה עבודה לארגן חתונה, אבל במקרה שלנו אני חילונית והחתן מגיע מבית דתי כך שצריך לדאוג להרבה דברים שאולי פחות מקפידים עליהם בחתונות אחרות. למשל שירותי קייטרינג - הקייטרינג חייב להיות כשר, ולא סתם כשר אלא כשר מספיק עבור האורחים. ממה שהבנתי צריך קייטרינג גלאט כשר.
האמת שכל הנושא של קייטרינג כשר פחות מטריד אותי כיוון שרוב החתונות בארץ הן חתונות דתיות, כך שלרובן נדרש קייטרינג כשר בכל מקרה, אז יש הרבה היצע בתחום, וגם הרבה חברות קייטרינג כשר ברמה גבוהה מאוד, שלא נופלות מחלק ממסעדות היוקרה בתל אביב.
החלק שמטריד אותי יותר הוא כל הנושא של הריקודים. המשפחה שלו מתעקשת שתהיה הפרדה על הרחבה בין נשים וגברים, ואני ממש לא מוכנה לזה. כל החברים שלי חילוניים, ואני לא רוצה שיהיה מצב שהם לא יכולים לרקוד אחד עם השני בגלל זה. אני אתחשב בחלק מן הדברים, אבל גם הם יהיו חייבים ללכת לקראתי. זה ממש משהו שאני לא אסכים לקבל, לפחות לא לאורך כל החתונה.
נחזור לרגע לקייטרינג. על כל הנושא של הקייטרינג ושל הכשרות בכלל באירוע מבחינת האוכל, אבא של בעלי לעתיד ביקש לקחת חסות, והסכמתי לכך. הוא בא איתנו לטעימות, ובודק את כל מה שצריך בנושאי הכשרות. זה שכתוב קייטרינג גלאט כשר לא מספיק לו ותמיד הוא חייב לבדוק את ההכשר לפרטים.
בכל מקרה, אני מקווה שנצליח לעקוף את כל המכשולים בקטע הזה בדרך לחופה, כי זו רק תחילת הדרך.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים