הצג גיליון RSS

gatrimon

כלי עבודה חשמליים - משחזות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 03/08/2010 שעה 15:39 (582 צפיות)
אם יש לכם זוג ידיים טובות ואתם חובבי תיקונים ושיפוצים ביתיים – אתם זקוקים לסט בסיסי של כלי עבודה. אם כל פעם שחבר צריך להתקין מדף כלשהו או לתלות תמונות אתם הכתובת היחידה – אתם זקוקים לכלי עבודה ידניים ולכלי עבודה חשמליים שישרתו אתכם נאמנה.
ישנם אנשים רבים שלא ממהרים לזרוק חפצים מקולקלים או שבורים וגם אינם ממהרים לקרוא לבעלי מקצוע בגלל סתם תיקון פשוט בבית. אנשים אלו ידועים בשם "האנדי מן", שזהו כינוי לאנשים שהתברכו בחוש טכני מפותח ובאהבה לעבודות כפיים. הם לא חוששים מכלי עבודה חשמליים ולא מפחדים לאחוז בידם פטיש. הם שואבים סיפוק רב מביצוע תיקונים קלים בבית, שעבור מרביתנו נראים מסובכים, אך עבורם מדובר בקלי קלות.
כמעט לכל "האנדי מן" שכזה יש בבית מחסן של כלי עבודה או לפחות ארגז נייד של כלי עבודה עימו הוא מסתובב לכל מקום. לכל "האנדי מן" שכזה יש סט מרשים של כלי עבודה ידניים, כגון: פטיש, מסור יד, פלייר, צבת, מברג, מסמרים, דיבלים, אומים ועוד. למרביתם יש גם כלי עבודה חשמליים בסיסיים, כמו מקדחה חשמלית עם קטרים שונים, מסור חשמלי ידני, מחרטות ועוד.
ל"האנדי מן" מתקדמים קצת יותר יש גם כלים כגון משחזות שולחן, רתכות ועוד עימם הם עושים עבודות יותר מתקדמות והם כבר ממש מתקרבים לרמות של בעלי מקצוע ושיפוצניקים מקצועיים.
היתרון הגדול של אחזקת כלי עבודה חשמליים בבית הוא מובן מאליו. לא צריך לקרוא לבעל מקצוע על כל עניין פעוט ולשלם על כך כסף, וגם לא צריך להטריח קרובי משפחה או חברים שיבואו ויבצעו עבורכם מטלות פשוטות. הימצאותם של כלי עבודה בבית הופכת כל משימה לפשוטה וזולה. החל מתליית תמונה או מדף, כלה בפירוק ובהרכבה של רהיטים, ועד לשיפוצים מורכבים ותיקונים מסובכים. אין ספק שכלי עבודה ביתיים הופכים את החיים לקלים הרבה יותר.
יחד עם זאת חשוב לזכור שכמו בכל עבודה, גם בעבודה ביתית עם כלי עבודה ידניים או עם כלי עבודה חשמליים חשוב לשמור על משנה זהירות. מכיוון שמרבית האנשים שעוסקים בשיפוצים ביתיים בתור תחביב אינם אנשי מקצוע המעורים בכל כללי הבטיחות בעבודה עם כלי עבודה חשמליים וידניים, מתרחשות תאונות ביתיות רבות. תאונות אלו מתרחשות לרוב בשל חוסר תשומת לב, שימוש לא נכון בכלי העבודה והיעדר אמצעי מיגון אישיים.
לכן בכל עבודה עם כלי עבודה ידניים ובמיוחד עם כלי עבודה חשמליים חשוב להקפיד על משנה זהירות. חשוב להקדיש את מלוא תשומת הלב לעבודה ולא לפזר את הקשב למספר גורמים בבית. חשוב להשתמש באביזרי מיגון אישיים כמו כפפות עבודה, נעלי עבודה סגורות וקסדה לראש. כשמדובר בכלי עבודה חשמליים, חשוב לקבל הסבר והדרכה לגבי אופן הפעלתם עוד במעמד המכירה. כמו כן חשוב להקפיד לנקוט בכל כללי הזהירות המקובלים למוצרי חשמל: להרחיק ממקורות מים ומרטיבות, לא לעבוד יחפים, להקפיד שכבל החשמל תקין וכדומה.

עודכן ב: 18/12/2012 בשעה 16:21 על ידי gatrimon

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים