הצג גיליון RSS

gatrimon

קייטרינג בגן אירועים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 03/08/2010 שעה 17:00 (630 צפיות)
מה הדבר החשוב ביותר באירוע? יש האומרים שהמקום - גן אירועים או אולם אירועים, יש כמובן שטוענים שבחירה נכונה של תקליטן מתוך עשרות תקליטנים היא שתקבע את הצלחת האירוע ואני טוען שהכי חשוב הוא האוכל כמובן! אוכל טוב יגרום לכל אירוע להיזכר לשנים. האוכל באירועים יכול להגיע משני מקורות אפשריים: המטבח של אולם האירועים או חברות המספקות שירותי קייטרינג. ההבדלים בית שתי השיטות הללו גדולים מאוד.
בואו נתחיל במבחר. אולם האירועים מחזיק בדרך כלל תפריט בנוי שיש בו בחירה בין כמה מנות, אך הבחירה הזו מצומצמת מאוד. במרבית המקרים המארחים יצטרכו לבחור שלוש מנות מתוך חמש אפשריות. לא מדובר כאן בבחירה עשירה במיוחד. בחברות קייטרינג, לעומת זאת, על כל סוג מאכל יש קטגוריה שלמה של מנות שממנה אתם יכולים לבחור. המשמעות היא שאלו הפונים לשירותי קייטרינג יוכלו לבחור אוכל המתאים טוב יותר לחך של האורחים שלהם. יש לזכור שמדינת ישראל היא קיבוץ גלויות, ומה שטעים מאוד לעדות המזרח הוא בלתי אכיל לעדות האשכנז כי הם לא יכולים לאכול חריף, ולהיפך, האוכל המתובל בעדינות של האשכנזים נראה תפל בעיני המזרחיים. מסיבה זו קייטרינג לאירועים זה רעיון מוצלח יותר מהשארת המשימה בידי האולמות.
אם החלטתם ללכת על שירותי קייטרינג, המחשבה השנייה צריכה להיות איפה לעשות את האירוע. יש אולמות אירועים שלא מאפשרות הכנסה של אוכל מחוץ לאולם. לעומת זאת יש אולמות שמאפשרים לעשות את זה. אלו המביאים שירותי קייטרינג לאירוע שלהם, צרכים לחפש אולם שיאפשר זאת.
אם אתם מתקשים למצוא אולם או גן אירועים שיאפשר לכם להכניס קייטרינג לאירועים מבחוץ, אתם יכולים לבדוק אופציה לעשות את האירוע שלכם בשטח פתוח. חברות קייטרינג רבות מספקות לא רק אוכל, אלא גם ציוד לאירועים. אתם יכולים לארגן ערב מעולה על שפת הים עם אוכל מושלם.
אנשים שרוצים להביא לאירוע שלהם אוכל מיוחד, יכולים לשקול לפנות לקייטרינג חלבי. במרבית המקרים, האוכל שמוגש באירועים הוא בשרי, ולכן בסופו של דבר הוא חוזר על עצמו: בכל אירוע תמצאו דג בתנור למנת הביניים וסטיק למנה האחרונה. אם אתם רוצים משהו אחר – קייטרינג חלבי זה הדרך שלכם.
ישנן הרבה אפשרויות להכין מאכלים חלביים טעימים להפליא. זה מתחיל בפיצה ולזניה ועד לקישים ופסטה במגוון רטבים. גבינה צהובה איכותית תמיד תוסיף טעם לאירוע, והיא משתלבת בצורה טובה עם יין אדום. קייטרינג חלבי לא ישאיר אף אחד רעב וכולם יהיו שבעי רצון מהאוכל.
מרבית האירועים מתקיימים כידוע בערב וגולשים לשעות הלילה המאוחרות. זה לא הדבר הכי בריא בעולם לאכול בשר בשעות הללו, ולכן עדיף לפנות לקייטרינג חלבי. אנשים המודעים והדואגים לבריאות שלהם יודו לכם על המחשבה הזו מקרב לב.
אם האירוע מתקיים בבוקר, אז כמובן שקייטרינג חלבי זה לא שאלה בכלל. אף אחד לא אוכל בשר בבוקר, אך כולם ישמחו לגבינות צהובות ולבנות שיתלוו ללחם חם שזה עתה יצא מהתנור.
זכרו, שירותי קייטרינג טובים, זה הדרך הבטוחה שלכם לאירוע המושלם.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים