הצג גיליון RSS

jonas1

וו גרירה לרכב - נוח ויעיל

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 08/08/2010 שעה 07:40 (652 צפיות)
אם תשימו לב תוכלו לראות שבשנים האחרונות יש יותר ויותר נגררים על הכבישים. רואים אותם בכל נסיעה על כביש בינעירוני, והם משמשים ליותר ויותר צרכים. נהוג לחשוב שרק קבלנים ואנשים שמתעסקים בבניין משתמשים בנגררים לרכב, אבל גם אנשים פרטיים התחילו לעשות שימוש בנגררים.
למשל ניתן לראות הרבה אנשים שמשתמשים בנגררים כדי להוביל אופנועי שטח, אופנועי ים ועוד ציוד שקשור בספורט אתגרי. ניתן לראות גם עגלות נגררים עם מספר זוגות אופניים עליהן.
למה בעצם נעשו העגלות נגררים לכאלה פופולאריות?
יש כמה סיבות לכך. קודם כל לקבלנים ואנשים שעושים פרויקטים בבניה, הם חוסכים הרבה כסף. האופציות של אנשים כאלה הם לקנות משאית או לשלם למישהו שישנע להם את הציוד והמכשירים. השימוש שלהם בנגררים חוסך להם את העלויות של קנייה ואחזקה של משאית, ושל הוצאות הדלק הגדולות שלה. כל מה שהם צריכים לעשות זה להתקין וו גרירה לרכב שלהם ולקנות או לשכור נגרר.
אבל השימוש בנגררים אינו רק מנת הקבלנים למיניהם, הוא משמש גם אנשים פרטיים לצרכים של העברת דירה, או הובלה של דברים ממקום למקום. תחשבו על זה שהעברת דירה עם נגרר חוסכת לכם בעצם את הצורך לנסוע הלוך ושוב עם ציוד. שימוש נוסף שיש לנגררים במגזר הפרטי הוא בתחום של ספורט וספורט אתגרי.
אופניים נהיו הספורט הכי פופולרי בשנים האחרונות, וקיימים מתקנים לרכב שמאפשרים לסחוב מספר סוגות אופניים על הרכב, אך המתקנים האלה מוגבלים מבחינת כמות הזוגות שניתן לסחוב עליהם. עגלות נגררים נותנות פיתרון מצוין לבעיה.
לנגררים יש שימושים רבים, ונראה שיותר ויותר אנשים מגלים אותם בשנים האחרונות. אם אתם עוברים דירה, או מחפשים פתרון לניוד של משהו כדאי שתבדקו את האופציה של נגררים.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים