הצג גיליון RSS

gatrimon

חברת הובלות מנוף

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 09/08/2010 שעה 11:45 (474 צפיות)
אין ספק שהשלב המייגע בכל תהליך של מעבר דירה או משרד הוא שלב בחירת חברת הובלות. ההיצע הגדול של חברות הובלה יכול לבלבל, ולא כולם יודעים כיצד להחליט באיזו חברת הובלות לבחור. במאמר הבא תמצאו טיפים חשובים לבחירת חברת הובלות.
בניגוד למקובל לחשוב, כשמדובר בחברת הובלות ההצעה הזולה ביותר היא לא בהכרח ההצעה המשתלמת ביותר. כשבוחרים חברת הובלות המחיר הוא אמנם פרמטר חשוב, אך לא החשוב ביותר. כשאתם מפקידים בידיהם של אנשים זרים את כל הרכוש שלכם, אתם רוצים להיות בטוחים שמדובר בידיים מקצועיות ומיומנות. לכן תמיד עדיף לבחור בחברת הובלות ותיקה, מנוסה ומקצועית. תמיד עדיף לקבל המלצות מקרובים או חברים שהשתמשו בשירותי הובלות של חברת הובלות טובה. אם אין לכם המלצות כאלו, תוכלו לחפש באתרי צרכנות באינטרנט המלצות של גולשים על חברות הובלה.
פרמטר חשוב נוסף בבחירת חברת הובלות הוא נושא הביטוח. אחד הדברים הראשונים שעליכם לברר על כל חברת הובלות שאתם פונים אליה הוא האם יש לה כיסוי ביטוחי ומה גובהו. כיסוי ביטוחי זה מבטיח לכם שאם יגרם נזק לרכוש שלכם במהלך ההובלה, תוכלו לקבל את הפיצוי ההולם על כך.
עוד פרט שחשוב לברר על כל חברת הובלות הוא אזורי הפעילות שלה. ישנן חברות הובלה אשר עובדות באזורים ספציפיים (אזור ירושלים, הצפון, השרון ועוד), ומנגד ישנן חברות הובלה שמבצעות הובלות בכל חלקי הארץ.
כאשר בוחרים חברת הובלות חשוב גם לבחור בחברת הובלות שמספקת את השירותים שנחוצים לכם. ישנן חברות הובלה המתמחות אך ורק בהובלות של משרדים, בתי עסק ומפעלים וכלל אינן מעניקות שירותי הובלות של דירות ובתים. ישנן חברות הובלה המבצעות רק הובלות קטנות של פרטים בודדים בלבד או רק הובלות גדולות (של תכולות דירות ומשרדים). ישנן חברות הובלה שמספקות גם שירותי אריזה ושירותי פירוק רהיטים והרכבתם. לכן חשוב להקפיד לבחור בחברת הובלות שיכולה לספק לכם בדיוק את השירות שלו אתם זקוקים, או את חבילת השירותים הנחוצה לכם.
אם אתם זקוקים להובלות של חפצים גדולים, כבדים במיוחד, או כאלו שלא יכולים לעבור בפתח הדלת, חשוב שתבדקו האם החברה מספקת גם שירותי שירותי הובלות מנוף. לא לכל חברה יש את הציוד והמיומנות הדרושים לביצוע הובלות מנוף. אם אינכם בטוחים שאתם זקוקים לשירותי הובלות מנוף, כדאי שתזמינו נציג של חברת ההובלות לביתכם על-מנת שיתרשם מתכולת הדירה ומהחפצים שברשותכם. מעצם היותו איש מקצוע מנוסה הוא יוכל להעריך עבורכם האם אתם זקוקים להובלות מנוף או שמא ניתן לבצע הובלה רגילה של החפצים שלכם.
לאחר שמצאתם מספר חברות הובלה שעונות על כל הקריטריונים החשובים לכם, בקשו לפחות מ- 3 חברות הצעת מחיר. הצעת המחיר היא פונקציה של מספר מרכיבים: המרחק בין הכתובות, האם יש מעלית בכל בניין, נוחות הגישה של משאית ההובלות לבניין, מספר הארגזים, מספר הרהיטים הכבדים ועוד. רק לאחר שווידאתם שמדובר בחברת הובלות מקצועית ומנוסה, שהיא מציעה כיסוי ביטוחי על תכולת הדירה, שהיא פועלת באזור המבוקש עבורכם ושהיא מספקת את כל סוגי השירותים שלהם אתם זקוקים – רק אז תוכלו לבחור בחברה שמציעה לכם את המחיר הזול ביותר. אך זכרו שמדובר בהצעת מחיר בלבד, אשר בהחלט יכולה להשתנות ביום ההובלה.

עודכן ב: 11/03/2014 בשעה 13:21 על ידי gatrimon

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים