הצג גיליון RSS

ליאתיק1

עיצוב חדר הרחצה המושלם

דרג פוסט זה
אם אתם עוברים דירה או נכנסים לבית חדש, זה בדיוק הזמן לעצב כמו שצריך את אחד החדרים החשובים ביותר בבית, חדר הרחצה. חדר הרחצה הוא המקום בו אנו מתחילים את היום שלנו, ומסיימים אותו. מקלחת טובה בבוקר יכולה לעשות את היום, ולתת תחושת רעננות שתישאר איתכם לאורך שעות. לכן חשוב שחדר הרחצה יהיה מקום נעים. איך עושים זאת?
דבר ראשון שכדאי לעשות זה לוותר על האמבטיה, ולשים בחדר הרחצה מקלחונים. הם נוחים יותר, חוסכים במקום ונראים מצוין. שימוש במקלחונים עשויים זכוכית מעניק למקלחת מראה יוקרתי ונקי. בכלל שימוש רב בזכוכית בחדר הרחצה מעניק לחדר מראה נוצץ ומקסים. מקלחונים עשויים זכוכית מחוסמת, כך שאין ממה לחשוש. ניתן לעשות מקלחונים מזכוכית שקופה או אטומה (חלבית) א משולבת, לפי הטעם שלכם.
מעבר למקלחונים מזכוכית, כדאי גם לעשות מספר מדפים עשויי זכוכית, שישמשו כמקום איחסון נוסף, מעבר לארונות.
דרך נוספת לשדרג את חדר הרחצה הוא שימוש במראות. כדאי לשים בחדר הרחצה מספר מראות, מראה אחת ראשית וגדולה, שתהיה על הקיר מול הכיור. ככל שהמראות גדולות יותר, כך יראה חדר הרחצה גדול ומרווח יותר. לא חייבים לעשות מראה מלבנית או מרובעת, ניתן היום לעצב במראות ולהתאים אותן למיקום שלהן, או לעצב מראות על פי בקשתכם. יש הרבה אנשים ששמים גם מראות בתוך המקלחונים, בדרך כלל מראה קטנה, עם מדף קטן, שיכולה לשמש להם לגילוח.
מעבר למקלחונים, מראות ושימוש בזכוכית, כדאי גם לעשות קרמיקה יפה על הקיר, לשים שטיחון בצבע עז (אדום למשל) שישבור קצת את המראה הנקי.
לסיכום, חדר הרחצה הוא חדר שווה להשקיע בו, גם אם זה לא זול. השקעה בחדר הרחצה, עיצוב נכון ושימוש באביזרים וחומרים נכונים (מקלחונים איכותיים, קרמיקה טובה) יבטיחו לכם שחדר הרחצה יחזיק לאורך שנים, ולא ידרוש שיפוץ תקופה ארוכה מאוד. ותזכרו שחדר שבשביל הרבה אנשים מקלחת היא פינוק של סוף יום, או דרך להתאושש בבוקר, ואין דבר יותר נעים מלהיכנס לחדר רחצה נקי, יפה ונעים ולהתחיל כך את היום.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים