הצג גיליון RSS

ליאתיק1

קייטרינג כשר לחתונתכם

דרג פוסט זה
תכנון חתונה הוא לא עניין פשוט. יש הרבה מאוד לחץ וצריך לקבל הרבה החלטות לגבי האירוע. אני חושבת שארגון חתונה הוא מבחן ראשוני טוב לבני זוג, כיוון שהוא מכניס הרבה מאוד לחצים לתקופה מסוימת, ונדרשת העזרה והנכונות של שני בני הזוג כדי לגרום לזה להצליח. הרבה זוגות עוברים משברים קשים בתקופה הזאת, וחלק לוקחים את זה בקלות. אחת ההחלטות הקריטיות (כביכול) לגבי האירוע הוא בחירת שירותי קייטרינג שיתאימו לאירוע שתכננתם. כמו כל בחירה לגבי אירוע כזה, הכי טוב זה לקבל המלצות מחברים שהתחתנו והשתמשו באותה חברת קייטרינג.
קיימות חברות רבות שמציעות שירותי קייטרינג לחתונות. רוב חברות הקייטרינג שנותנת שירותי קייטרינג לחתונות מציעות שירותי קייטרינג כשר. אם אתם עושים חתונה שהיא לא חתונה דתית אתם יכולים להזמין גם קייטרינג לא כשר, אבל צריך לקחת בחשבון שהרבה פעמים יש מספר אורחים ששומרים על כשרות, כך שרצוי להתחשב.
קודם כל חשוב שתחליטו אם אתם מעדיפים קייטרינג חלבי או בשרי. בשתי האופציות תוכלו למצוא מגוון רחב של תפריטים. רוב האנשים מעדיפים קייטרינג בשרי לאירוע כמו חתונה, אבל הקייטרינג החלבי לא נופל ממנו באיכות או במגוון.
דבר נוסף שצריך להחליט לגביו הוא האם אתם רוצים בופה או הגשה לשולחן. אני מעדיפה בופה, אבל אני יודעת שהרבה אנשים חושבים שהגשה לשולחן היא יותר מכובדת.
בכל מקרה, חשוב בתקופה הזאת לזכור שבסופו של דבר מה שזוכרים זה את הכיף והריקודים וכמה שמח היה, ולא את הקייטרינג או הצלם או סידורי הפרחים. אז תנסו לקחת את זה בקלות, ולא להילחץ מכל דבר, אחד יהיה לכם קשה מאוד לעבור את התקופה הזו.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים