הצג גיליון RSS

liran87s

איך לבחור מתנה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 10/08/2010 שעה 18:19 (531 צפיות)
לעיתים אנשים מפנקים בהרבה רמזים, מה הם בדיוק רוצים כמתנה, רמזים בסגנון "אוף, אם היה פה XXX עכשיו..." או "ואו, נשבר לי העכבר... אני צריך לקנות חדש" בכזה מצב, יש לך רעיון מצוין למתנה. אם הוא לא עושה כאלה דברים, יש צורך לגלות את כישורי הבילוש שלנו, ממש נערוך מעקב ! אמנם לא נתקין מצלמה נסתרת נשאל חברים קרובים, מה המקבל המיועד היה רוצה כמתנה, לפעמים החבר הכי קרוב יודע מה המקבל עשוי לרצות בשונה מאדם רחוק.

שימו לב מה כבר יש לחבר שלכם, אנחנו לא רוצים להביא מתנה שכבר יש, במה הוא עשוי להשתמש, מה תחומי העיסוק והעניין שלו, את איזו להקה / מלחין / קבוצת כדורגל הוא אוהב, את איזה צבעים הוא מעדיף, מה הוא עושה בזמנו הפנוי.

אני מציע לבקר את מקבל המתנה בבית שלו, יש לשים לב מה יש שם ומה עדיין אין, הוא אמר "סליחה... אין לא מאפרה" ? הוא מרביץ לעכבר כי זה כבר לא תקין ? הוא עוד הולך עם ארנק של של דונלד דאק ? הגיע הזמן לפתור בעיות.

נא לארגן מחשבות באופן מסודר, כל דבר ששומעים או רואים, הוא בעל משמעות גדולה, הסלון, המטבח, הסדינים, המחשב, האולסטאר הישנות, המצלמה הישנה, התחתונים שכבר מזמן צריך להחליף, חדר השינה, הארון, זהו צורך ותצליחו !

אגב, גם הזמנה לעלות אתך לחרמון באוטובוס לחרמון יכולה להיות מתנה מדהימה ומקורית !בהצלחה !

עודכן ב: 13/12/2010 בשעה 15:39 על ידי liran87s

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים