הצג גיליון RSS

חגיתוש22

החופש הגדול- איך לשמור על ניקיון

דרג פוסט זה
הקיץ הגיע ומה לעשות איתו החופש הגדול, שהוא העונש הגדול עבור כל מי שהורה. אם יש לך יותר מילד אחד בבית בחופשת הקיץ, אני משערת שממש ברגעים אלו, אתה סובל. עם החופש הגדול באים גם הבילויים הבלתי נגמרים בים, בבריכה, בגן המשחקים ובעוד מקומות רבים ומלוכלכים. ואחרי זה חוזרים הביתה, עם כל החול, כל הלכלוך, מתיישבים על הספות ומטיילים בכל החדר... מבחינת ניקיון, זה פשוט בלתי אפשרי. מלבד האסון בתחום הניקיון מבחוץ פנימה, יש גם כל מיני פעילויות פנימיות שלא תורמות לניקיון הבית כמו בישולים משותפים ועבודות אומנות שונות. אבל יש מספר דרכים לא מורכבות, שעמידה בהן תבטיח בית קצת יותר נקי ואולי תצליח לשמור על שפיותכם עד סוף החופש.
אז כדי לשמור על ניקיון הבית חשוב מאוד קודם כל לשטוף את הילדים אחרי ביקור בים. לא לתת להם להיכנס מלוכלכים הביתה. זה כלל חשוב מאוד בשמירה על ניקיון. לשטוף אותם מהחול בחוף או עם צינור בכניסה הביתה- אין כמו מים קרים באוגוסט. אפשר אגב כבר להוציא סבון ולגמור את המקלחת שם, הילדים, תתפלאו, ייהנו מזה כנראה.
דבר נוסף שחשוב לחנך את הילדים ולהקפיד עליו כדי לשמור על ניקיון בסיסי הוא חליצת הנעליים בכניסה הביתה. זה ימנע חול, בוץ והפתעות אחרות.
אם החלטתם לבשל או לאפות עם הילדים תקפידו על ניקיון תוך כדי העבודה, כך לא תסיימו את העבודה וכל האזור יהיה כמו פיגוע מבחינת ניקיון.
בשורה התחתונה, ילדים זה דבר מלוכלך, חשוב ונכון לתת להם לעשות בלאגן וללכלך, ואם אתם רוצים לשמור על ניקיון בבית בימי החופש הגדול כדאי שתשכרו שירותי ניקיון לבית, ומישהי שתבוא כל כמה ימים לעזור לכם.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים