הצג גיליון RSS

צוראס

פטנטים ועורכי פטנטים

דרג פוסט זה
איך הייתי רוצה להמציא איזה פטנט ולהפסיק לעבוד, לעשות מלא כסף, לתת לכסף לעבוד בשבילי ולשבת רגל על רגל על איזה אי אקזוטי... לו רק זה היה כל כך פשוט. אני מאמינה שכולם מפנטזים על זה, אבל האמת שגם אם אתם בעניין של פטנטים, חשוב לדעת שכל התחום הוא מאוד מורכב, ולוקח הרבה מאוד זמן וגם לא מעט כסף בין השלב בו יש לכם רעיון, עד לשלב בו הכסף עובד בשבילכם.
התהליך שעוברים עד שיש לכם פטנט ביד הוא בקיצור כזה: קודם כל אתם צריכים שיהיה לכם איזשהו רעיון מוצלח שתחשבו שיש לו פוטנציאל להיכנס לשוק ולהיות שימושי למישהו. אם יש לכם רעיון כזה, השלב הבא יהיה לבדוק אם הוא לא קיים כבר. את זה עושים בהתחלה על ידי חיפוש באינטרנט, ואם לא מצאתם משהו כזה באינטרנט, כדאי לפנות למשרד פטנטים שמתמחים בחיפושים מסוג זה, כיוון שהיכולת שלהם לעשות חיפוש מקיף היא הרבה יותר גדולה משל אדם פרטי, כיוון שיש להם מאגרים שונים איתם הם עובדים, מאגרים שאנשים שאינם מכירים כנראה לא יתקלו בהם.
חשוב שתדעו שאם יש אזכור כלשהו אפילו הקטן ביותר, במגזין שהכי פחות קוראים, במקום הכי נידח בעולם, זה מספיק כדי שלא תוכלו לרשום את הפטנט על שמכם. ולכן נדרש חיפוש מקצועי. לצורך כך יש להיעזר באנשי מקצוע- עורכי פטנטים.
אם צלחתם את השלב הזה, השלב הבא יהיה לרשום את הפטנט. רישום פטנטים הוא משהו שצריך לעשות דרך משרד פטנטים שמתמחה בכך. הרישום הוא תהליך מורכב ומסורבל ולוקח מספר שנים עד שהפטנט רשום על שמכם.
אז אם יש לכם פנטזיה על פטנט שיציל אתכם מהעבודה היומית המשעממת שלכם, חשוב שתדעו שגם אם יש לכם את זה, כנראה לא תוכלו מחר להתפטר מהעבודה, אלא רק אחרי תקופה ארוכה והשקעה של כסף.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים