הצג גיליון RSS

ליאתיק1

שירותי קייטרינג לעבודה

דרג פוסט זה
אנשים רבים לא מקבלים אוכל או כרטיסים/תלושים לאוכל ממקום העבודה ונאלצים להביא מידי יום אוכל מהבית או לקנות בכספם ארוחת צהריים. המעסיק על פי חוק מחויב לתת הפסקה של כ 45 דקות בצהריים, אך אינו מחוייב לספק את האוכל.
מקומות רבים לא יכולים לתת תלושים או כרטיסי סיבוס או תן ביס, ומצאו פתרון ביניים נחמד. הם משתמשות בחברות קייטרינג שמספקות עבור העובדים שמעוניינים בכל מזון, וזאת תוך הוצאה מינימלית מצד העובד, וסיבסוד של המעביד.
שירותי הקייטרינג בהם משתמשים חלק מהמשרדים מעניקים מנות מגוונות וטעימות מאוד, והדבר נותן פתרון מצוין לשני הצדדים. הקייטרינג כמובן חייב להיות קייטרינג כשר כיוון שחייב להתאים לכל ציבור העובדים, שחלקם שומרי כשרות. כך שיש ימים בהם מוגשת ארוחת צהריים חלבית ויש ימים בהם ארוחת הצהריים בשרית.
שימוש בשירותי קייטרינג הוא פתרון ביניים מצוין. הרי לא כל חברה יכולה לתת לעובדיה תקציב מטורף של 500-600 ₪ בחודש לצורך ארוחות במסעדות. זה נראה לי לא הגיוני, ומתאים יותר לתקופת הבועה שהייתה בהייטק, ולא לימים כמו אלה.
עם זאת, גם לתת לעובד לקנות כל יום את האוכל שלו או להביא מהבית הוא פתרון לא טוב כל כך. הרי מי עושה זאת? החברות הפחות חזקות ומבוססות, אלה שלא יכולות להרשות לעצמן, והן גם אלה שמשלמות משכורות נמוכות יחסית. לכן מה שקורה הוא שמי שמרוויח יותר, כנראה גם מוציא פחות על אוכל, ודווקא אלו שמרוויחים פחות, מוציאים חלק מהמשכורת שלהם על קניית ארוחות צהריים.
לכן אני חושבת שהפתרון של הסעדה על ידי חברת קייטרינג היא פתרון ביניים הוגן כיוון שגם האוכל טוב, גם העובד מוציא מעט כסף על ארוחות, והמעביד גם הוא מוציא מעט כסף על כך.
לכן אם אתם מעסיקים, כדאי לכם לשקול את האופציה של שירותי קייטרינג למשרדים שלכם. זה יעשה את העובדים מרוצים ולא יעלה לכם הרבה כסף.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים