הצג גיליון RSS

gatrimon

בחירת גן אירועים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 18/08/2010 שעה 14:56 (480 צפיות)
גן אירועים


לאחר שמחליטים להתחתן, לפני שבוחרים שמלת כלה, ובוחרים תקליטן מתוך רשימות של עשרות תקליטנים, אין ספק שאחת ההחלטות הקשות ביותר בארגון חתונה זה הבחירה בין גן אירועים לבין אולם אירועים, ואז הבחירה של המקום הספציפי שמוצא חן בעיניכם. גן אירועים זו ההוצאה המשמעותית ביותר של החתונה, אך קיימות דרכים להקטין את ההוצאה הזו. במאמר זה נעניק לכם מספר טיפים שיאפשרו לכם להתחתן בגן אירועים מפואר ובמחיר סביר.

חתונה רפורמית
ישנן שתי סיבות עיקריות להתחתן בחתונה רפורמית, הראשונה היא בשל בעיות שמערימה הרבנות או על מנת לעקוף את הממסד הדתי. בכל מקרה, בעוד שישנן מגבלות על תאריכי חתונה לחתונה אורתודוקסית, מגבלות מסוג זה לא קיימות כשמדובר על חתונה רפורמית. כך למשל, אחד החודשים היפים ביותר בשנה – אפריל – נופל בדרך כלל על ספירת העומר, שבה לא ניתן לקיים חתונה אורתודוקסית.
אם החלטתם להתחתן בחתונה רפורמית, כל אולם אירועים או גן אירועים ישמח לארח אתכם. בתקופה זו גני אירועים מתקשים למצוא לקוחות, כך שאם תפנו לשירותיהם בתקופה זו, הם ישמחו להציע לכם עסקה שתשתלם גם לכם וגם להם.

חתונת חורף
זוגות צעירים נמנעים בדרך כלל מלערוך חתונות בחורף, מסיבה זו גני אירועים ואולמות אירועים מתקשים למצוא לקוחות בתקופה זו. כל גן אירועים, ולא משנה עד כמה יוקרתי, יתגמש במחיר במהלך חודשי החורף.
זוגות רבים מפחדים מאירועי חורף בשל הקור ובגלל גשמים שיהרסו את הצילומים. שתי הדאגות מוגזמות, קודם כל בגלל שבישראל בכל מקרה לא קר מדי ולא גשום מדי. יתרה מזאת, הבגדים של החתן והכלה מורכבים מכמה שכבות ובעצם מתאימים יותר לחורף מאשר לקיץ.
צלמים טובים יודעים להתמודד היטב עם גשמים, ולעיתים תמונות שצולמו בגשם נראות טוב יותר מאשר תמונות שצולמו ביום בהיר.
בעונת החורף גן אירועים ואולם אירועים הופכים להיות לאחד, משום שכל הפעילות צפויה להתרחש בכל מקרה במקום סגור.

חתונות בעונת החגים
חגי ישראל תופסים למעשה חודשיים בשנה: אפריל וספטמבר. בתקופות החגים קשה לכל גן אירועים למצוא לקוחות, ובהעדר ביקוש, המחיר יורד. כך למשל, זוגות משתדלים לא להתחתן בערבים שלפני ערב חג משום שהם יוצאים מנקודת הנחה שאורחיהם עסוקים בהכנות לחג והמארחים פוחדים מביטולים. כדאי מאוד להכיר את ההרגלים של האורחים שלכם, ולקבוע לפי זה האם צפויים ביטולים בשל הכנות לחג. במרבית המקרים, מתברר שכל הדאגות היו לחינם, ואנשים באים גם אם מועד החתונה הוא לפני ערב חג.

בחירת יום בשבוע
ישנו הפרש מחירים משמעותי שגובה גן אירועים על אירועים באמצע השבוע ובסוף השבוע. יום ראשון צפוי להיות הזול ביותר ויום חמישי היקר ביותר. הבדל המחירים יכול להיות מאוד משמעותי. אם אתם מחפשים את הדרך הפשוטה ביותר לחסוך בהוצאות החתונה, תתחתנו ביום ראשון בערב.

מיקום החתונה
חשוב מאד גם לקבוע באיזה גן אירועים או אולם אירועים להתחתן לפי מקומות מגורי רוב האורחים. אם רוב משפחתכם וחבריכם הם מהדרום הם בוודאי לא ירצו לבור לחתונה בגן אירועים בצפון. ואותו דבר במידה הפוכה. יש גם לפעמים מצבים שמשפחת החתן מהדרום למשל ומשפחת הכלה מהצפון אז בדרך כלל קובעים את החתונה באולם או גן אירועים במרכז.

עודכן ב: 18/12/2012 בשעה 12:39 על ידי gatrimon

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים