הצג גיליון RSS

adi.amir

חברת ניקיון משרדים - חלק 1

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 19/08/2010 שעה 13:38 (555 צפיות)
כאשר אתם בוחרים להקים חברת ניקיון במרכז או בכל מקום אחר בארץ עליכם לקחת בחשבון שחובות המקצוע יידרשו מכם לנקות אבק, לחטא כלים סניטריים כמו אמבטיות אסלות בחדרי שירותים, שאיבת אבק וניקיון מסוגים רבים אחרים. אפשר למקד חברת ניקיון לתחומים מגוונים או לתחום ספציפי כמו ניקוי חלונות, ניקוי שטיחים או ניקיון משרדים חד פעמי לאחר שיפוץ, הכול בהתאם ליכולות של חברת ניקיון ולרמת המקצועיות שלה ושל עובדיה.

כמובן, שאפשר להתרכז בחברת ניקיון שהיא לא בהכרח אחראית על ניקיון משרדים אלא חברת ניקיון שמתרכזת במגזר הפרטי או בניקיון בניינים ובתים כחלק מעסקת אחזקת מבנים.

מיקום של חברת ניקיון משרדים

קביעת המיקום בו תפתחו חברת ניקיון משרדים הוא קריטי להצלחה של העסק בתקופתו חייו הראשונה. היות ואחוז גדול מאוד של עסקים קטנים, כולל כאלה של חברת ניקיון משרדים אינו מצליח לשרוד יותר משנה חשוב לבחור מקום בו קהל הלקוחות הפוטנציאלי הוא הגדול ביותר. בשלב הראשון הציעו את שירותכם באזור בו כמות האוכלוסייה גדולה מאוד ובקרב מגדלים המכילים מספר רב של משרדים.

כאשר תצליחו לתת שירות ניקיון משרדים בקרב מספר משרדים בבניין מסוים, אם תבצעו עבודה טובה השם שלכם יעבור מפה לאוזן וייתכן כי משרדים נוספים העובדים בשכנות לאותו משרד בו אתם עובדים יהיו מעוניינים להעסיק אתכם. וודאו כי אתם משאירים כרטיסי ביקור גם בקרב לקוחותיכם על מנם שיוכלו להפיץ אותם הלאה ותהפכו לחברת ניקיון משרדים משגשגת.

עלויות של חברת ניקיון משרדים

העלויות של חברת ניקיון משרדים משתנה בהתאם לסוג השירות אותו אתם מעניקים. לדוגמא כאשר מדובר בחברת ניקיון משרדים על בסיס ניקיון שוטף אחת ליום במשרד מלא בשטיחים חשוב שיהיה ברשותכם שואב אבק , מברשת טובה לקרצוף השטיח וסבון מיוחד לשטיחים שאינו משאיר כתמים ומסוגל להתמודד עם ריחות רעים.
המשך של חברת ניקיון משרדים בפוסט הבא

עודכן ב: 19/08/2010 בשעה 13:51 על ידי adi.amir

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים