הצג גיליון RSS

jonas1

איך לעבור דירה בקלות ובזול

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 25/08/2010 שעה 08:03 (569 צפיות)
נגררים יכולים לשמש כל אחד, אם הוא בעל עסק או אם אדם פרטי. כמעט תמיד רואים עגלות נגררים בהקשר של עבודה- טנדר שגורר אחריו נגרר מלא בחומרי עבודה או נגרר עם זבל בניה. אבל נגררים לרכב יכולים לשמש לעוד מגוון צרכים.
למשל אני עומדת לעבור דירה בקרוב, ואני ממש לא הולכת לשלם מאות שקלים למובילים שכמו ששמעתי לוקחים סכום התחלתי של כמה מאות שקלים, ותוך כדי עבודה מוסיפים עוד כמה מאות. ממש לא. אני הולכת לעשות את ההעברה בעצמי, עם עזרה של נגרר.
יש לי חבר קרוב שיש לו טנדר, וו גרירה והוא עובד עם עגלות נגררים! הוא עוד לא יודע אבל הוא הולך לעזור לי להעביר את הדירה! זה לא כל כך נורא, גם ככה הוא היה אמור לבוא לעזור, אז עכשיו הוא יעזור קצת יותר.
האמת זה יהיה ממש פשוט, יש לי מעט מאוד חפצים, מעט מאוד בגדים ומעט ציוד, ככה שבעזרת נגרר זה ייקח לנו רק נגלה אחת. הייתי עושה את זה באוטו הפרטי שלי אבל זה ידרוש ממני לעשות כמה סבבים, ואני עוברת לרחובות מתל אביב, ככה שכמה סבבים לא באים בחשבון.
האמת שהרעיון בא לי כשנסעתי לטייל בצפון ובדרך ראיתי כמה נגררים, ואז אחרי ששמתי לב לקיומם, פתאום ראיתי נגרר בכל מקום – נגררים עם אופניים עליהם, נגררים עם טרקטורונים, עם אופנועי ים. ואז חשבתי- למה בעצם לא? זה הרי פתרון מעולה להובלה של דברים- זה גדול מספיק, סגור, ונוח לשימוש. אני בטוחה שהחבר בעל הנגרר ישמח לעזור.
בכל מקרה, אם אתם עוברים דירה, תזכרו שקיימת גם אופציה של להעביר לבד, בלי מובילים, בעזרת נגררים לרכב, בעיקר אם אתם רוצים לחסוך כמה שקלים.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים