הצג גיליון RSS

וילונות ועוד

וילונות ועוד

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 29/08/2010 שעה 08:19 (381 צפיות)
וילונות.
והנה עוד מאמר, עשירי במספר, עוד אחד שמתחבר לאחר. מאמר וילונות זה יביא לכם הסברים והמלצות על קניית וילונות לחדרי ילדים. היום אכתוב על העניין הזמני של וילונות כאלו, המאמר הבא כבר יספק המלצות מקצועיות יותר ומה לדר"כ מתאים לחדרי ילדים.


ילדים זאת ברכה. זה דבר ידוע לכל, עם זאת ילדים גם אוהבים להשתולל ולדאוג שדברים רבים בבית יקושטו ביצירתם המדהימה (כמה קווים על הקיר עם טושים זוהרים, דברים מודבקים על הארונות ועוד). האמת? כל מה שעושה להם חיוך מבורך. לרוב הם אוהבים להרוס דברים בקלות, אך אין מאושר ממני לראותם שמחים. אחד הדברים הפגיעים ביותר על ידי ילדים הם וילונות. בכול רגע נותן אפשר להיכנס לחדר ולהבין שהם ניסו לעשות מהם עוד יצירת אומנות, אולי לשחק עם וילונות החדר כאילו הם על ערסל ועוד.


אחד הדברים היותר חשובים שאתם בוחרים וילונות לחדרי הילדים שלכם, זה לקחת בחשבון שהם יכולים להרס מהר יחסית. לרוב וילונות לחדרי ילדים יהיו מבד, כאלו שקל להוריד, להכניס לכביסה ושוב להחזיר לחלון. וילונות לחדרי ילדים לרוב ישרו אבירה משלימה לחדר, וילונות יותר צבעוניים שיתאימו לממלכתם של ילדכם.


עם זאת צריך לזכור שאולי וילונות כאלו זמנם מוגבל, עדיין תמיד נרצה לעשות לילדנו את הטוב ביותר. חדר ילדים מעוצב בצורה שונה משאר הבית, כך גם יהיו וילונות של חדר כזה. הצבעים הרבים שניתן לבחור, הסוגים שלא מגיעים נמוך מידי, הצללה מספקת שתתן להם נוחות לשחק כל שעות היום ללא שמש מציקה, ובכלל שמירה על ילדים קטנים מחשיפה מרובה לשמש. לאט לאט מבינים שלא כזה קל לבחור וילונות לחדרי ילדים של הילדים שלכם, נכון, לפעמים זה מהיר, אך ליותר פדאנטים לפעמים זה ייקח יותר זמן, ויהיה מבלבל יותר.


עוד דבר שאנשים לוקחים בחשבון, זה שבכלל חדרי ילדים עוברים שינויים רבים, תינוקות למשל יותר מוגנים מהשמש מאשר ילד בן 7, הארונות שונים, המיטות קטנות וכו'. עם הגדילה הכול משתנה ואיתם גם מחליפים וילונות. אני לא אכנס יותר לעומק כי אז אגיע לרהיטים של חדרי ילדים, אך כאן יש עוד סיבה מדוע וילונות לחדרים של הילדים זה זמני ביותר.

עודכן ב: 29/08/2010 בשעה 08:20 על ידי svilonot

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים