הצג גיליון RSS

simbad

שיפוצים ועמידה בזמנים - ראו הוזהרתם!

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 31/08/2010 שעה 17:12 (428 צפיות)
שיפוצים – עניין המהווה קרן אור של שמחה וחדוות יצירה והתחדשות לחלק מעימנו, ולעומת זאת שיפוצים היא מילה אשר יכולה לעשות להרבה אנשים כאב ראש ורצון לברוח על נפשם. ברמה עקרונית, שיפוצים אמורים להיות עניין נחמד ומרנין, כי אחרי הכל אנו מתכוונים לחדש ולשפר את ביתנו, אז איך קורה שבדרך על פי רוב משתבשים להם כמה דברים והעניין הופך לסימפוניה הבלתי גמורה?

הכל טמון בתכנון יעיל מראש, מציאת בעלי המקצוע (קבלני שיפוצים במקרה שלנו) הנכונים והתכוננות לבלתי צפוי מבחינת לוחות הזמנים וכמויות הכסף שיושקעו.

כמדומני, הפלא יועץ זצ"ל , אחד מגדולי ישראלי, בדורות הקודמים טוען כי אדם המתכוון לבנות דירה, בית וכדומה לחוק הבא: במידה שהכנת לך X כסף דע כי יש סיכוי רב כי עלות הפרוייקט תעלה לך לפחות 2X כלומר פי שניים כסף!

לגבי לוחות זמנים בנוגע לשיפוץ הדירה שלך, השתדל מאוד שלא לנסות להצמיד את סיום שיפוץ הדירה שלך לימיי הולדת, חגים או מועדים שלא ניתנים לדחייה, כי ביננו רוב הסיכויים כי שיפוץ הדירה ייקח זמן רב יותר. שים לב, לא מדובר דווקא על שיפוץ דירה מהסוג שלך דווקא. יכול להיות זה קוטג' מפואר בסביון ויכול להיות שזו תהיהי דירת 4 חדרים בדרום תל אביב. קבלני שיפוצים יודעים על כך וכבר מזמן שאינם מתרגשים מכך, אך ללקוחות זה לא תמיד ברור ועל נקודה מתגלעים פעמים רבות ויכוחים ולעיתים גם אירועים של סיום התקשרות בין שני הצדדים.
לא משנה אם רק רצית לבנות פרגולה, או שאישתך הייתה זקוקה לחלונות אלומיניום חדשים למטבח, לא משנה אם מדובר על עבודות צבע, עבודות אלומיניום או על כל סוג שהוא של עבודות בנייה – האיחור בלוחות הזמנים הינו בלתי נמנע למעט מקרים מסויימים של בעל מקצוע איכותי ברמות שלא מאפיינות את ארצנו הקטנטונת (לצערנו). בפוסט הבא נרחיב יותר.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים