הצג גיליון RSS

michadpz2

הדפסה על קנבס

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 01/09/2010 שעה 08:15 (536 צפיות)
מה נותנים לאדם שיש לו הכול? סוגיה לא פשוטה שכל אחד מכיר. מתנות הן בדרך כלל משהו שנותנים לחבר או לאדם יקר, שהוא לא היה קונה או לא יכול להרשות לעצמו. לכן, מתנות אינן יכולות להיות דברים פשוטים מדי ומנגד, אינם יכולים להיות יקרים מדי. עם כל הרצון הטוב, לא כל מה שחברים אינם יכלים להרשות לעצמם, יכולים אתם להרשות לעצמכם גם אם תתאגדו מספר חברים ותרכשו מתנה משותפת. החוכמה, לכן היא למצוא את האיזון. כיצד לא מתפשרים, מחד, ולא ממשכנים את הבית מאידך? הסוד הוא לתת מתנה מן הלב – מתנה אישית!

ישנן מתנות אישיות רבות אותן אפשר ליצור בהזמנה ולהעניק, ביניהן: חולצות מודפסות עם כיתוב אישי, ספלים עם הקדשה, עוגות עם עיצוב והדפס מיוחד ואפילו הדפסת תמונות על קנבס. יתרונן של כל מתנות אלה הוא שיחסית הן אינן יקרות, הן יכולות להביע את תחושותיכם ואת היכרותכם עם מקבל המתנה, ומנגד, הן מוגבלות רק על ידי הדמיון.

בזכות ההתפתחויות הטכנולוגיות שחלו בתחום הדפוס, ניתן כיום לבצע הדפסת תמונות וכיתובים על כל מוצר כמעט. עם זאת, אולי המתנה החביבה עליי היא תמונות ב הדפסה על קנבס, שכן מבין כולן, מתנה זו יכולה להיות מושקעת ביותר ולהישמר לזמן הרב ביותר. עוגות מתקלקלות, ספלים במוקדם או במאוחר נשברים וחולצות מודפסות, בסופו של דבר נשחקות, מתקלפות או דוהות לאחר כביסות רבות. לעומת זאת, הדפסת תמונות על קנבס מאפשרת ליצור מתנה אישית המסבה הנאה לאורך זמן.

תמונות קנבס נבדלות מתמונות רגילות, משום שהקנבס מעניק לתמונה איכות אותה לא ניתן לקבל בתמונה רגילה. תמונות קנבס, כאשר ההדפסה מתבצעת כיאות, משדרות מראה איכותי ולעתים אין צורך אפילו למסגר אותן. הן נראות נפלא כפי שהן. אם באמת רוצים להשקיע, כמובן, אפשר גם להוסיף מסגרות מעוצבות. הדפסת תמונות קנבס בצירוף מסגרות (אם מדובר בתמונות מושקעות המתאימות, לטעמם של מקבלי המתנות, כמובן) זה מתכון בטוח לקריאות התלהבות ולהערכה.

הדפסת תמונות על קנבס אינה חייבת להיות למטרות מתנות אישיות. תמונות מודפסות עם מסגרות (ולמעשה גם בלי מסגרות) יכולות להיות המתנה המושלמת עבור עסקים חדשים, כפריט עיצובי מושלם. אחד העיצובים החביבים עליי הוא חלוקה של תמונה מסוימת למספר תמונות ותלייתן זו לצד זו. במשרדים רבים ניתן לראות גם תמונות קנבס שכאלה, עליהן מודפסת תמונה בעלת משמעות שיווקית.

אני גיליתי את הפטנט של תמונות קנבס כאשר חיפשתי מתנה לחבר קרוב, למסיבת ההשקה של עסק שפתח. למען האמת כל כך התלהבתי בעצמי מן המתנה שזמן מה לאחר מכן, חשבתי כיצד אוכל לשכנע את חבריי להביא גם לי מתנה שכזאת. עד מהרה הבנתי כמה זה מגוחך ועצרתי את עצמי. תחת זאת, התיישבתי מול המחשב, פצחתי במסע מהנה ביותר של חיפוש אחר התמונה שהכי הייתי רוצה לראות מודפסת על קנבס ותלויה על הקיר בביתי. לאחר בחירת התמונה, הוספתי גם כיתוב מדליק ויצרתי את האימג' הייחודי שלי, ובסופו של דבר פניתי לאחת החברות המבצעות הדפסות על קנבס והדפסתי את התמונה בגודל המתאים לי.

למרבה שמחתי, התמונה משקפת משהו מאוד פרטי ויסודי בי. היא מסבה לי הנאה רבה, ואפילו קוצרת מחמאות מאורחים המבקרים אותי. אם גם לכם אין סבלנות עד שמישהו מחבריכם יעניק לכם מתנה מדליקה כזאת, עשו לעצמכם טובה ופנקו את עצמכם בכיף. רק מילת אזהרה: זה ממכר... מאוד!

עודכן ב: 18/12/2012 בשעה 08:08 על ידי michadpz2

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים