הצג גיליון RSS

dudim2

וילונות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 02/09/2010 שעה 08:03 (551 צפיות)
וילונות.

לפני בערך שנתיים, אני ואשתי החלטנו שהגיע הזמן לעבור דירה. מייד רצנו אל הקבלנים, מצאנו לנו דירה, קנינו בית (עם כל ההליך המתלווה כמובן) והגיע הרגע שצריך להיכנס. לפני שנכנסנו לבית, התחלנו לעבוד על הדברים החשובים בעיצוב הבית. החלטנו שיהיה פרקטים, וילונות מיוחדים, רהיטים מודרניים ויצאנו למרדף אחר מראה הבית שלנו. תחילה הזמנו פרקטים, לאחר מכן רהיטים שיתאימו להם ואז וילונות שיתאימו לאותם רהיטים ופרקטים שקנינו. בין לבין כמובן בחרנו מטבח ועוד.

בבלוג הזה אני הולך להציג את הדרך לעשות את הדברים נכון. פעמים רבות לרכוש וילונות, רהיטים או כל דבר יכול לקחת זמן רב. אני אתחיל מבחירת הדברים ה"קלים" יותר, אפילו ששום דבר לא הולך להיות טיול, יותר נכון זה הולך לכיוון של צעדה ארוכה, חנויות רבות, בלבול רב ולבסוף החלטה על מה שרוכשים. אני אתחיל היום עם וילונות וכיצד כדאי לקצר את הדרך לשם.

שימו לב, וילונות זה משהו שלא ניתן לוותר עליו, הנפח והצבע, היופי והמראה שהם מביאים לבית זה לא משהו שאני אתפשר, וגם אם אני הייתי כזה, את אשתי אתם לא מכירים, היא בטח ובטח שלא תגיע למצב של פשרות בענייני וילונות. מעבר לזה אני רוצה להוסיף שוילונות רכשנו לפי 2 דברים מרכזיים, וילונות לחדרי ילדים, וילונות יפים, עם איכות מסוימת אך לקחנו בחשבון שהילדים יודעים את הדרך המושלמת להרוס דברים. לסלון לקחנו וילונות חשמליים עם מראה מודרני.

את הדרך התחלנו בבירורים אצל קרובים לגבי מקום טוב שניתן למצוא בו וילונות, לא ממש מצאנו. אציין שכבר לא חזרנו על טעויות שעשינו שהלכנו לחפש רהיטים, שם טיילנו בערים שונות. בחיפוש וילונות כבר נשארנו באזורנו. נכנסו לרשת, ראינו אתרים של וילונות, ראינו היכן הם ממוקמים והתקשרנו לברר על סוגים מסוימים שרצינו. בחרנו כמה ונסענו לשם.

התחלנו את הסיבוב לפי מיקום גיאוגרפי, מהקרוב יותר לרחוק יותר. עברנו בערך יומיים ושמענו מחירים, ראינו דגמים, ניתן להגיד שממש ידענו המון על וילונות אחרי טיול כזה. ישבנו בבית והשוונו הצעות, ראינו מה מספקת האחריות של כל אחד, התקנות כמה זמן ייקחו ועוד. לאחר מכן בחרנו את אותם וילונות שרצינו, ההתקנה בוצעה והכול יצא מושלם.

טיול כזה בקלות יכול להפוך למרדף אחר חנויות. תמיד יש עוד ותמיד יש יותר רחוק. תנסו להימנע מחיפוש וילונות במקומות שלא מתאימים לכם, ישנם מקומות זולים ומקומות יוקרתיים. מה שלא בשבילכם, פשוט אל תלכו. תנסו להיות ממוקדים כבר מהבית ולברר על וילונות בחנויות השונות ובאתרים השונים שתמצאו. לאחר מכן, תעשו מסלול וצאו לדרך. הפעם היה לנו יחסית קל, רוצים לדעת מה זה טיול קשה? חכו למאמר הבא שיסביר מה בעצם עברנו בחיפוש רהיטים לבית החדש שלנו, וילונות היה משחק ילדים ליד זה.
תגיות: וילונות
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים