הצג גיליון RSS

dudim2

פרקטים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 02/09/2010 שעה 09:54 (530 צפיות)
פרקטים.

אפשרויות רבות ועיצובים שונים ומרובים מציעים בפנינו פרקטים, זה לא סוד שהלהיט המדובר של הרצפות (פרקטים) מוגשים בהמון גוונים ובמבחר ענק של איכויות ועיצובים. כאשר שוק משווק בכמות אדירה והפיתוח אינו מפסיק לעבוד, התוצאה היא שהצרכנים מרוויחים. אם נסתכל לעומק, כל מה שקשור בעיצוב בתים או משרדים (בקיצור, עיצוב פנים), זה שווקים לא קטנים. וילונות מיוצרים בקצב אדיר, בתחום הרהיטים לא נחים לרגע, וכך גם פרקטים. העולם טכנולוגי כמו שלנו, עולם אשר ניתן לעצב בו ע"י מחשבים והייצור מתבצע במכונות ענק שעובדות נון סטופ, לא פלא שהתחרות גוברת ואחת המטרות של היצרנים היא לא להישאר מאחור.

אז אני מאמין שהבנתם ככה, קצת אולי עד כמה קצב הייצור של מוצרים כמו פרקטים הוא פשוט אדיר. תחשבו לבד שבאזורים רבים באמריקה, כולם מאובזרים ע"י פרקטים, כמו כן מדינות רבות באירופה. מדובר על כמות אדירה של בתים, זה אולי יכניס לכם קצת תמונת מצב עד כמה פרקטים נמצאים במקומות רבים ועד כמה קצב הייצור אינו מפסיק. פרקטים מיוצרים במקומות רבים בעלום, למען האמת, ארץ המוצא של אותם פרקטים שאתם הולכים להזמין, יכולה לתת לכם תמונת מצב מסוימת על איכות אותם פרקטים. אני לא רוצה להיכנס לזה כרגע כי אכתוב מאמר על ארצות ייצור של פרקטים בנפרד.

שיכנסו לבית שלכם, הדבר הראשון והכי תופס את העין זה כמובן הרצפה. בין אם יהיה לכם ריצוף שיש מדהים, או פרקטים חמימים ויפים, את הרצפה לא ניתן לפספס. רובנו כיום עדיין על ריצוף האבן המוכר, כל אחד וסגננו, כל אחד ומה שיש על רצפתו. עם זאת האנשים הרבים שעשו את המעבר והתקינו פרקטים, הרגישו כבר את הנוחות שהם מספקים. זה לא סוד שיש לפרקטים יתרונות רבים, זה לא סוד שכמו יתרונות תמיד יש גם חסרונות (במקרה זה מעט מאוד), לא לכולם יתאימו פרקטים, אך ללא ספק רוב האנשים לא היו סובלים מהם.

מדינת ישראל היא מדינה קטנה, ששוק כמו פרקטים מתפתח ניתן להתחיל ולהבחין זאת בקלות. פתאום, להבדיל מבעבר, ניתן לראות פרקטים בבתים ממוצעים לחלוטין. אז שעדיין הכול היה פרקטים מעץ מלא, לרוב הייתם רואים פרקטים בבתים יותר עמידים. כיום, ניתן לראות פרקטים גם בעסקים רבים, יותר נכון להגיד, שכיום כל משרד שמכבד את עצמו, מתקין פרקטים. ומדוע דווקא פרקטים?

אחד הדברים המרשימים ביותר שניתן לעשות על פרקטים זה כמובן לייצר סביבנו אווירה מסוימת, משרד גדול שרוצה להראות יוקרה, רצינות ואיכות, יכול לעשות זאת ע"י עיצוב נכון. פרקטים במקרה זה ישחקו תפקיד מאוד חשוב ויספקו את המטרה. מלבד זאת, תחזוקה קלה, מראה שתמיד נקי והליכה נעימה, הם רק עוד דחיפה להניע את המשרדים הרבים להתקין פרקטים.

כאן אני אעצור, אני עדיין לא רוצה להיכנס עמוק מידי, אני רוצה להקדיש לכל נושא מאמר מלא. לכן, אאחל לכם שבוע נפלא, ואשוב שוב שאכתוב את המאמר פרקטים הבא.
תגיות: פרקטים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים