הצג גיליון RSS

michadpz2

השכרת ציוד למסיבות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 02/09/2010 שעה 16:36 (570 צפיות)
ענף הפקת האירועים שינה את פניו ב-20 השנים האחרונות, כאשר מגמת הפקת אירועים מפוארים ויוקרתיים מתפקדת ככדור שלג במדרון. אירועים כיום, ובייחוד נכון הדבר לגבי חתונות הם הפקה בסדר גודל חסר תקדים, ולמארגני האירועים יש סף דרישות אשר עולה כל העת. במסגרת מגמה זו, "הופרטו" אלמנטים רבים אשר בעבר סופקו כולם על ידי אולם האירועים ועברו לידי אנשי מקצוע המתמחים בהיבט מסוים מתוך מכלול ההפקה. כך, למשל, אם בעבר היו אולמות אירועים מספקים את המוסיקה ואת מערכת ההגברה בעצמם, כיום מארגני האירוע פונים לחברות תקליטנים, ואלה בתורם אחראים לספק תקליטן, ציוד הגברה ולפעמים גם ציוד תאורה משלהם. אם בעבר היו אולמות אירועים מספקים את האוכל והשתייה, כיום מארגני אירועים פונים לחברת קייטרינג לאירועים באופן עצמאי, ולכל היותר מקבלים המלצות מבעלי האולם.

מגמה נוספת הנצפית בשנים האחרונות היא יציאתם של האירועים מאולמי האירועים המסורתיים, אל גני אירועים ומשם אף לאירועים בחיק הטבע, תחת כיפת השמיים. חתונה בגני אירועים הינה בעלת דרישות שונות מחתונה באולם אירועים. באירועים המתקיימים בקיץ יש צורך במאווררים תעשייתיים שיוכלו לצנן את האורחים, באירועי חורף יש לספק ציוד לחימום ועוד. באירועים בחיק הטבע צריך למעשה לספק את הכול – משולחנות וכיסאות לאירועים, דרך מפות בד, סידורי שולחן וכלי אוכל ועד לבמות ריקודים, סככות הצללה ואפילו את הכספת לצ'קים.

למגמות אלה בענף יתרונות וחסרונות עליהם לא נרחיב כאן (גלישה קצרה באינטרנט יכולה להעניק לכם תמונה ברורה למדי). עם זאת, אין ספק שהצורך לתת מענה לדרישות ענף האירועים על היבטיו השונים, מחייב מישהו מקצועי שיספק את הסחורה. זה המקום בו נכנסות לתמונה חברות להשכרת ציוד לאירועים ולהשכרת ציוד למסיבות דורש מחברות להשכרת ציוד לאירועים לספק את הסחורה.

זוגות רבים אינם יודעים זאת, עד שהם ניגשים להפקת אירוע משלהם, כי כתוצאה מן הצורך לשרוד בשוק התחרותי, ספקי שירות רבים אינם מחזיקים בבעלותם את הציוד לאירועים בו הם עושים שימוש, אלא נעזרים אף הם בחברות להשכרת ציוד לאירועים. חברות לשירותי באר שוכרות את הכוסות ולפעמים גם את כיסאות הבאר, חברות קייטרינג שוכרות את הכיסאות והשולחנות לאירועים, לפי גודלם, וכך גם את כל הציוד לעיצוב אירועים, בהתאם לדרישות של לקוחותיהן.

מומלץ לזוגות המעוניינים לחסוך לעשות סקר שוק ולבחון מספר חברות להשכרת ציוד לאירועים וציוד למסיבות, כדי להבין את סדר הגודל של עלות ההשכרה של הציוד אותו הם רוצים. כך, כאשר פונים לאחד מספקי השירות האחרים, אפשר לדעת האם דברי איש המקצוע הגיוניים. לפעמים, ניתן להוזיל את העלות על ידי שימוש בחברה אחרת להשכרת ציוד לאירועים מזו עימה עובד ספק השירות המבוקש. מנגד, ידיעת העלות המקובלת להשכרת ציוד, כגון רצפות ריקודים, גשר תאורה וכיו"ב, תוכל לאפשר לזוג גם לגלות כי המחיר המוצע להם על ידי איש המקצוע אכן טוב יותר. הסיבה לכך נעוצה לרוב, בכך שאנשי מקצוע אשר שוכרים ציוד לאירועים כל הזמן, מציעים לחברות להשכרת ציוד נפח עבודה גדול יותר וביכולתם להגיע להסדרים מיוחדים עימן.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים