הצג גיליון RSS

dudim2

ריהוט

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 07/09/2010 שעה 06:59 (518 צפיות)
ריהוט.

ריהוט מאז ומעולם היה הדבר היותר נפוץ בבית שלנו, עוד לפני מאות שנים היה ניתן לראות ריהוט בכול מקום. אומנם אז, ריהוט היה נטו לישיבה, אכילה וכו', אך עם הזמן כבר החלו לתת יותר תשומת לב לצד העיצובי. מאז ועד היום, אני בטוח שאין צורך להסביר עד כמה אנשים שמים לב למראה ריהוט הבית, משרד או כל מקום. לפעמים אנשים אפילו מוותרים על נוחות מסוימת למען העיצוב, כמובן שזאת טעות שלא מומלץ לעשות.

כאן אני אעצור לרגע על הנקודה החשובה הזאת, אנשים מוציאים המון כסף על רהיטים, זה לא סוד, ריהוט יכול להיות פעמים רבות קצת יותר "מהוצאה זניחה". לפעמים אני רואה אנשים שקונים ריהוט של עשרות אלפים במספר דקות, אפילו לשבת עליהם הם בקושי ישבו. ישיבה על רהיטים בחנות רהיטים, היא מקסימום 5-10 דקות אם באמת משכתם, אף אחד לא ממש סבלני לשבת זמן ממושך על ריהוט זה או אחר. אבל מה, כאשר ריהוט זה מגיע אליכם הביתה, ואתם יושבים שעות ממשוכות, פתאום הכול נראה אחרת, נוצר מצב של אי נוחות והישיבה אינה מתאימה.

כיצד נמנעים ממצבים כגון זה? דבר ראשון, יש לשבת קצת על אותו ריהוט, יותר מדקה או 2. דבר שני, שימו לב שנותנים לכם אפשרות להחזיר במקרה של אי נוחות, ולהחליף ריהוט לאחר. נכון, אולי לא כולם נותנים את זה, אך שמדובר בריהוט יוקרתי ואיכותי, חפשו את אלו שיאפשרו לכם את האופציה הנ"ל, לא חסר חנויות רהיטים כאלו.

ריהוט ניתן למצוא יותר מ"רק" לבית, ניתן למצוא כיום עולם מלא של ריהוט משרדי. ריהוט משרדי זה אותם כיסאות מסתובבים, שולחנות מנהלים, חדרי ישיבות ועוד. לרוב ריהוט זה יראה מודרני מאוד, נוח לישיבה ובעל רושם רב. ריהוט משרדי, הוא בעצם פני המקום עבודה של כל אחד ואחד. כל משרד בעל אופי שונה וניתן להתאים לו ריהוט לפי האופי. למי שלא מודע לעניין, מראה המשרד, שחלק גדול ממנו זה כמובן רהיטי המשרד, יכול לגרום ליותר אנשים לעבוד עם המשרד המדובר. מקום שיראה רציני מספיק, יקבל יותר עבודה ממקום זנוח, שנראה לא רציני.

אתן לכם דוגמה שתסביר את מה שכתבתי למעלה. נניח שתרצו עו"ד לבעיה זו או אחרת, תחפשו את הטובים ביותר ובניהם תגיעו למשרד עם ריהוט ישן וקרוע, הכול מבולגן ועוד. מנגד תגיעו למקום שנראה רציני, עם ריהוט מודרני, פרקטים וכו'. עם מי תלכו? מנגד, חנות פרחים למשל תראה יותר צועקת וצבעונית, עם ריהוט שלא תראו בכול משרד רציני של רו"ח.

וכיצד רוכשים ריהוט בצורה הנכונה? זאת כבר אכתוב במאמר הבא. אז שתהיה לכולנו תקופת חגים שמחה ופורה.
תגיות: ריהוט
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים