הצג גיליון RSS

ליאתיק1

קייטרינג לאירוע בעבודה

דרג פוסט זה
אני עובדת כמנהלת משאבי אנוש בחברת תקשורת גדולה. כל שנה אנחנו מארגנים לעובדים יום כיף שכולל בדרך פעילויות כמו טיול, ספורט אתגרי, הרבה אוכל והרבה שתייה. שנה שעברה עשינו את האירוע בעמק יזרעאל באזור ציפורי. אני כל שנה משתמשת בשירותי קייטרינג שידאגו לכל נושא האוכל והשתייה, ההגשה והניקיון לאחר מכן. עד פעם אחרונה לא היו לי בעיות עם חברות הקייטרינג שבחרתי. להפך, הן היו מצוינות. אני כל פעם מחפשת חברת קייטרינג בהתאם לאזור בו אנו עורכים את האירוע.
בשנה שעברה לצערי חברת שירותי הקייטרינג עשתה בושות והגיעה באיחור, הארגון היה חובבני והאוכל לא ברמה גבוהה. אז השנה החלטתי שאני לוקחת חברת קייטרינג שקיבלתי עליה המלצות ולא מסתכנת. עשינו את האירוע באזור ירושלים, וקיבלתי המלצה על חברת קייטרינג טובה שגם עושה קייטרינג כשר (יש דתיים בחברה). אז יצאנו לטיול, עשינו את התוכנית (טיול בהרי ירושלים) ואז הגענו למחנה, והכל היה מדהים. חברת הקייטרינג כבר ארגנה הכל, החבר'ה היו צריכים רק לרדת מהאוטובוסים וללכת לאכול.
הכל היה מסודר בצורה מקסימה, האוכל היה מדהים ועובדי הקייטרינג דאגו כל הזמן שלא יחסר דבר. הם מילאו מה שהתרוקן, ניקו איפה שהתלכלך, ותיפקדו בצורה מעולה. היה פשוט תענוג.
אין ספק שאם אני אזדקק לשירותי קייטרינג בעתיד אני אפנה לחברה הזו, גם באופן פרטי.
מלבד הקייטרינג המוצלח, האירוע כולו היה נהדר, ואנשים מאוד נהנו. קיבלתי הרבה מחמאות על הקייטרינג בפרט ועל האירוע בכלל. אין ספק שאוכל הוא מרכיב חשוב מאוד באירועים מסוג זה, לכן בדקו היטב עם איזה חברת קייטרינג אתם עובדים, שלא תתקעו בסוף או תתאכזבו כמו שקרה לי בשנה שעברה.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים