הצג גיליון RSS

nesher10

סיפור על בן של חברה לעבודה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 08/09/2010 שעה 07:57 (487 צפיות)
אני עובדת במסעדה בתל אביב, ואחת העובדות במטבח שאני בקשר מאוד טוב איתה סיפרה לה לפני כמה שבועות שהבן שלה נעצר על חשד שסחר בסמים. הם פנו לעזרתו של עורך דין פלילי ובינתיים הוא במעצר באבו כביר. שאלתי אותה קצת לגבי הסיפור ולפי הגירסה שלה מדובר בלא כלום, והוא יחזור הביתה תוך כמה ימים, או כמו שאמר לה עו"ד פלילי שעובד עם העורך דין ששכרה "אין להם תיק נגדו". אבל ככל שנקפו הימים הסתבר שזה כנראה קצת יותר מורכב. מה שקרה הוא שהבחור כנראה כבר מוכר למשטרה, והוא נעצר עם כמה עשרות שקלים במזומן עליו, וטען שהוא שליח של המסעדה שאנחנו עובדות בה... כמובן שכשהתקשרו מהמשטרה למסעדה אמרו להם שהוא לא עובד המקום, ובנוסף מצאו כל מיני הודעות טקסט בנייד שלו שכנראה מעידות על כך שהוא סחר בסמים. הסיפור העצוב בכל זה הוא שזה קרה כמה שבועות לפני החתונה שלו, והם היו בטוחים שעד אז העורך דין יצליח לשחרר אותו מהמעצר. אבל זה לא קרה, והוא הגיע לחתונה מהמעצר, ולאחריה חזר למעצר.
העובדת אמרה לי שהם לקחו עורך דין פלילי מאוד נחשב, והוא הבטיח להם שזה עניין של זמן עד שישחררו את הבן מחוסר ראיות. אני מאמינה שעורך דין פלילי טוב יצליח להוציא אותו, למרות שאני מקווה שלא. מהיכרותי הקצרה איתו הוא אכן טיפוס פלילי, אני משוכנעת שהוא עושה עסקים לא כשרים אם בתחום הסמים או בתחומים אחרים. ואני שמחה שתפסו אותו כי מגיע לאנשים כאלה לחטוף ונמאס לי שהם מצליחים תמיד להתחמק בעזרת איזה עורך דין פלילי מנוסה שמשחרר אותם חזרה לרחוב, בו הם ממשיכים בדרכם הרעה.
כרגע הוא מחכה, יעמוד בפני שופט בתהליך משפט פלילי, ולא כל כך ברור איך כל העניין הזה יסתיים, מה שכן אם כך או אחרת, אמא שלו בכל מקרה מאוד מסכנה (כמובן-היא אחראית לחינוכו לא נשכח) אבל אין ספק שהיא מאוד סובלת עכשיו. אני מחבבת אותה ומקווה בשבילה שהוא ישתחרר, אם כי בשבילי ובשביל כל האנשים שהולכים בדרכים ישרות, אני מקווה שלא.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים