הצג גיליון RSS

הבלוג שלי

משחקים לאייפון

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 10/09/2010 שעה 12:30 (1472 צפיות)
לאחר שהאייפוד טאצ' נהפך להיות הקונסולה הניידת הנמכרת בעולם, אין ספק שהאייפון נגרר אחריו, הרי הוא דומה לו בהמון דברים.
האמת היא שאי אפשר להגדיר את האייפון כקונסולה ניידת, כי הוא מכשיר פלאפון נייד ולא קונסולה ניידת. כל אחד בוחר את העדפתו שלו בנוגע למכשיר שהוא ירצה לקנות - האייפוד טאצ' או האייפון, אם אתם מדברים הרבה בפלאפון ולא יכולים לעזוב אותו, כמובן שעדיף את האייפון אבל אם אתם לא כל כך דברנים גדולים - לכו על האייפוד טאצ'. האייפוד טאצ' השתווה לאחרונה לאייפון לאחר שסטיב ג'ובס הכריז על מצלמה ומסך רטינה לאייפוד טאצ'.
הבעיה היא שזה קצת בעייתי לסחוב גם אייפוד וגם פלאפון בכיס.. אז תחשבו על זה קצת :unsure:

בכל מקרה אני רוצה לעסוק בנושא קצת שונה.. נושא המשחקים לאייפון. אין ספק שלמשחקים לאייפון יש יתרונות על הרבה פלאפונים אחרים וקונסולות ניידות, בעיקר בגלל אופציית המולטי טאצ' - כך למשל תוכלו במשחק מכוניות, לשלוט בהגה וגם ללחוץ על הגז באותו הרגע. גם תג המחיר הוא דבר חשוב מאוד - משחק ממוצע לקונסולה ניידת (למשל PSP) עולה באיזור ה40$, בעוד משחק לאייפון/משחק לאייפוד טאצ' עולה בד"כ 0.99$, הבדל עצום!

כמובן שבניגוד לקונסולות ניידות אחרות יש מגוון עצום של אפליקציות לאייפון בחינם . אני לא בא להגיד שבקונסולות אחרות אין.. אבל לאייפון יש פשוט המון אפליקציות בחינם. אמנם חלקן באות עם פרסומות ודברים כאלו.. אבל תאמינו לי שחוויות המשחק לא נפגעת כלל וכלל. בקיצור.. שווה להחזיק במכשיר האייפון.. או האייפוד טאצ'! :smile:
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

  1. הסמל האישי של KitteNinjA
    תודה רבה :) שימושי מאוד
  2. הסמל האישי של Dobida
    בכיף.. אני ממש ממליץ לך לנסות את talking tom להורדה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים