הצג גיליון RSS

adi.amir

ניקיון בתור הפתעה נעימה!

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 12/09/2010 שעה 11:17 (530 צפיות)
אם אתם מחפשים מתנה מיוחדת ליום הולדת לאמא, סמכו עליי: תזמינו חברת ניקיון. תאמינו לי, אמא שלכם תהיה מאושרת מאין כמוה!

אנחנו הפתענו את אמא שלי בניקיון מצוחצח של הבית שלה. כל הפרוייקט של ניקיון הדירה של אמא שלי דרש תכנון מקדים כמו מבצע צבאי של בראש ובראשונה להוציא את אמא שלי מהבית (אחותי הזמינה אותה ליום כיף של ספא ומסעדה) ולמצוא חברת ניקיון שתעשה לנו מחיר טוב לניקיון יסודי של כל הבית. בדקנו וביררנו שיש כל מיני אתרים באינטרנט הנותנים השוואות של מחירים למתן שירותי ניקיון בבתים.

לדוגמא, מצאנו שבמקרה של הדירה של אמא שלי – ניקיון דירה בת חמישה חדרים שתהיה ריקה בעת הניקוי עולה מעל ל1000 ₪! אבל יחד עם זאת יש חברות ניקיון המציעות שירותי ניקיון אקסטרה ללא תוספת תשלום כמו לדוגמא הדברה או ניקיון עם מכונות פוליש והברקה.

לאחר לבטים ובירורים, בחרנו חברת ניקיון המבטיחה ניקוי יסודי של החלונות, הפנאלים, המסילות והכלים הסניטרים וניקוי רצפות (לאמא שלי יש שיש) באמצעות מכונות פוליש וכמו כן קיבלנו הדברה מקצועית חינם והבטחה שהניקיון ייערך כ7 שעות בדיוק.

ואכן כך היה, הדירה של אמא שלי זכתה לניקיון מדהים במיוחד, אני מבטיחה לכם שאי אפשר היה לזהות את הדירה! הכול נראה חדש ומבריק במיוחד! במרכז הסלון גם ערכנו שולחן גדול עם כל מיני מאפים, עוגות ושתייה והזמנו את כל המשפחה והחברים הקרובים של אמא, ושאמא נכנסה היא הייתה פשוט בשוק וירדו לה דמעות מרוב שמחה – בחיים הדירה שלה לא הייתה כל כך נקייה והיא אמרה שזו המתנה הכי טובה שהיא אי פעם קיבלה ליום הולדת.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים