הצג גיליון RSS

הגיגיי גיגי - סיפורים ומחשבות על חיים ועסקים

מהפכת מיני בר בישראל - מדוע אנו כל כך אוהבים אותו?

דרג פוסט זה
היעילות של מתקני מים כבר הוכיחה את עצמה עם השנים. מתוך ההנחה שמתקני מים כאלו ואחרים מספקים לנו את הדבר החשוב ביותר במהלך סדר היום שלנו כישות אנושית וזהו צריכת המים היומית שלנו שנשענת כולה על מים מטוהרים לצורך העניין. לאחרונה אנו שומעים יותר ויותר אנשים שרוכשים מתקני מים, על מנת לשפר את איכות המים וצריכת המים שלהם ובני משפחתם.

כאמור עם כניסת מתקני המים לחיינו וכיאה לתחום שהולך ומתפתח והתחרות בו גדלה. הוכנסו מגוון רב של שכלולים במתקני המים. אם בעבר היינו מקבלי רק מתקני שתיה של מים מטוהרים. השלב הבא היה כניסת המים החמים בבר המים.

אולם לא בכך תמה לה ההתפתחות של מתקני השתיה. כיום ישנם מיני ברים שמהווים מכלול שלם של שירותי נוחות הכוללים מים קרים וחמים, אחסנה בקירור ועיצוב מודרני המותאם אישית בחלק מן המוצרים. מיני בר הוא בעצם גם מתקן שתיה וגם מתקן קירור. הוא מלווה בשני ברזים בעלי מצבי חום וקור. ומתחתיו נמצא מיני מקרר, מכאן הביטוי מיני בר. מעין בר קטן שהולך איתכם לכל מקום ומהווה מקור לאחסון שתיה קרה, מלבד המים שהוא מעניק לכם.

במקרר הקטן במיני בר, ניתן לאחסן מוצרי גבינה, בשר ושתיה קרה. לרוב ניתן למצוא מיני בר במשרדים, אתרי עבודה ובאימוני כושר של נבחרות ספורטאים. היעילות המרבית שמביא עימו מיני בר לחיינו, מהווה חלק מתרבות המיקרו אותה אנו חווים ביום יום. אם זה צפייה בסרטונים באיי פוד שלנו או גלישה באינטרנט לדוגמא. כלומר, הכול נהיה יותר ויותר קטן, זעיר וכך גם הטכנולוגיה והמוצרים אותם אנו מכניסים הביתה.

בחירה של מיני בר אינה דבר מסובך, אם זאת כאשר אנו בוחרים מיני בר, יש לבחון את המימדים שלו, שלא יהיה ממש קטן אם אנו בוחרים להציב אותו במשרד של חמישים איש, כי אז הוא כלל לא יעיל. אולי מבחינת אספקת המים הוא יהווה פתרון, אולם מבחינת האחסון בקירור זה יהווה בעיה. כי אם יותר ויותר אנשים יאחסנו את המוצרים שלהם או האוכל שלהם, המקרר הקטן לא יהווה כלל כוח מרבי לקירור והמוצרים יתקלקלו. אי לכך יש לבחון גדלים שונים של מיני בר לפני רכישתו. אם זאת אין ספק שזהו אחד המוצרים היעילים ביותר שקמו עלינו לכלותינו בשנים האחרונות.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים