הצג גיליון RSS

הגיגיי גיגי - סיפורים ומחשבות על חיים ועסקים

צמחייה מלאכותית בעיצוב הבית - חשיבה קדימה

דרג פוסט זה
ישנן מספר סיבות שבגללן כדי לנו לעצב את הנוף הירוק בבית שלנו באמצעות צמחיה מלאכותית. בפוסט הבא נפרוט ונמנה את הסיבות הללו.

1. צמחיה מלאכותית – בגלל החיסכון

דבר ראשון ואחד העקרונות החשובים ביותר כשאנו בוחרים לעצב את הבית באמצעות צמחייה מלאכותית זה מן הסתם החשיבה הכלכלית שלנו לטווח ארוך. כאשר אנו מתכננים בית לבניה וחושבים כבר תוך כדי על עיצוב הבית, אנו מדמיינים ומתכננים בראשנו את הגינה שלנו ואת הצמחייה שנעמיד בפינות הבית. הבעייתיות בתכנון גינה היא ההשקעה הגדולה שנגזרת ממנה לטווח ארוך. בין אם זה, השקיית הצמחים והדשא ובין אם זה התשלום הגבוה על הגינון והאחזקה של גינה. כאשר אנו מתכננים לעצב את הבית או את הגינה לצורך העניין בצמחיה מלאכותית אנו מחשבים את האחזקה של הדבר, כאשר אנו מבינים כי אחזקתה של צמחיה מלאכותית הוא דבר שמצריך מאיתנו פעם בתקופה לרענן ולחדש את הצמחים. כשעושים חישוב גס, מבינים שיותר משתלם להציב בבית ובגינה צמחיה מלאכותית וזה לפי דעתי אחד השיקולים המרכזיים מדוע יותר ויותר אנשים מעדיפים בימינו צמחיה מלאכותית. בפרט שמחירי המים רק עולים ואוטוטו מדינת ישראל עומדת להכריז שוב על שנת בצורה, בפעם המי יודע כמה.

2. צמחים מלאכותיים – בגלל שאי אפשר באמת להבדיל

היתרון של הצבת צמחים מלאכותיים בתוך כתלי הבית, הוא בעיקר בגלל שלא ניתן להבדיל עם הטכנולוגיה והשיטה המודרנית של חניטת צמחים כיום, בין צמחים מלאכותיים לבין צמחים אמיתיים. הנגזרות שנובעים מהיתרון של הדמיון הוא בעיקר כלפי חוץ, כאשר אורחי הבית מתפלאים מן הצמחים שלכם ומהאורכידיאות, מבלי בכלל לדעת שמדובר בצמחים מלאכותיים, או עציצים מלאכותיים. עוד נגזרת של יתרון היא בכך שצמחים מלאכותיים אינם מושכים מזיקים אליהם, כי הם לא באמת צמחים אמיתיים ואין להם את הצוף או את העלים שאליהם מזיקים נמשכים. בעקבות זאת מראה הצמחים נשאר שלם ויפה וכך גם מונע כניסת מזיקים לבית. צמחים מלאכותיים נותנים הרגשה ירוקה ורעננה בכל מבואות הבית, והכי חשוב שצמחים מלאכותיים כיום , מגיעים בכל מיני גדלים. אם יש לנו בית גדול ניתן להציב עצים מלאכותיים, קטנים באמצע הבית או בחלל המדרגות הספירליות אם יש כאלו. עציצים מלאכותיים יכולים להיות קישוט מרענן למבואה במסדרון או סתם בסלון.

3. צמחייה מלאכותית בגלל החיסכון במים

זכרו שצמחייה מלאכותית חוסכת לנו הרבה מאוד מים. כיום אנשים משקים את מדשאות הגינות שלהן וחלקנו מי כמונו יודעים, שמים במדינה הזאת זו אחת מנקודות התורפה הכי נוראיות שלנו. מי מאיתנו לא חושש למים בישראל. צמחייה מלאכותית חוסכת לנו הרבה מאוד מים. אין ספק כי צמחיה מלאכותית, ביכולתה לתת לנו הרגשה ירוקה ורעננה לאורך תקופה ארוכה, ללא צורך בטיפת מים וכשאנו חושבים על מותרות, אז אנו צריכים לזכור שכיום טיפוח וגידול צמחיה טבעית בבית, זה בהחלט מותרות ואפילו לפעמים אסון לאומי ועל כך אנו צריכים לשקוד ולהילחם על עתיד המים שלנו. קחו זאת לתשומת ליבכם.

עודכן ב: 16/09/2010 בשעה 11:05 על ידי הגיגי דיגיטלי

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים