הצג גיליון RSS

הגיגיי גיגי - סיפורים ומחשבות על חיים ועסקים

נקרעה לי רצועת הטיימניג בעיתוי הגרוע מכול

דרג פוסט זה
לפני כמה ימים חשבתי שאני עומד פשוט להתעלף. לא יודע אם אי פעם סיפרתי לכם, אבל העבודה שלי נמצאת בדיוק במרחק של ארבעים וחמש דקות ברגל מהבית שלי. ואז בוקר אחד שהיה ממש חם וזו עובדה שצריך לציין, פתאום גיליתי לתומי שהרכב עושה רעשים מוזרים. עצרתי בצד הדרך ובדקתי את הרכב. לא ראיתי שום דבר חריג בגלגלים ולכן הרמתי את מכסה המנוע. חיטטתי קצת, שיחקתי אותה יענו מכונאי, למרות שאני ממש לא מתיימר להיות אחד כזה ואז נגלה לעיניי שרצועת הטיימינג של המנוע קרועה. שוד ושמיים, היו לי בדיוק עשרים דקות להגיע לעבודה, כי תכננתי שדווקא היום אני מגיע עם הרכב. אבל אין מה לעשות, הרכב מושבת. תמיד היו אומרים לי חברים שלי שהם מוסכניקים של מוסך רנו מורשה: "אנחנו עם רצועת טיימינג לא מתעסקים וגם לך לא כדי". וזה נכון, רצועת טיימינג היא הרצועה שמחברת בשני קצותיה למנוע. מן הראש ועד לגוף המנוע. רצועת טיימינג מבטיחה נסיעה בטוחה כאשר תפקידה שמירת פעולתו התקינה של המנוע.

מיהרתי לקפל את עצמי. מזלי שעוד הייתי ברחוב שלי. החניתי את הרכב ורצתי הביתה, תוך כדי שאני מתקשר לחברים שלי מהמוסך רנו ההוא. מהר, אני צריך עזרה מה עושים. למזלי ברשותי רכב רנו קליאו שנת 2008. מייד חילצתי את הרישיונות מן הרכב ובדרכי לעבודה הסתתרתי את המפתחות לרכב באיזה שהוא מקום שחבר לי מכיר שאני תמיד מחביא שם את המפתחות עבור הדוגיסיטר. הוא בא מייד עם החברה שלו מן המוסך, הם באו ברכב נוסף. הוא לקח את המפתחות ונכנס לרכב ונסע עם הרכב למוסך. שם הוא הכניס מייד את הרכב לטיפול מיוחד ואני בכלל עושה את דרכי לעבודה בריצת הליכת שכזאת, מנסה לא להזיע בבית השחי.

אני מאוד סומך עליהם שם במוסך. זהו מוסך רנו מורשה, הם יודעים את העבודה מבינים עניין, אין מה לעשות הייתי יכול להמשיך לנסות את מזלי ולנסוע לעבודה עם רצועת טיימינג קרועה, אבל לכו תדעו איפה הייתי גומר, חס ושלום. לא יודע מה הייתי בלעדי חבר שלי המוסכניק. מזל שיש חברים במשפחת רנו.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים