הצג גיליון RSS

jonas1

לעבוד עם נגרר - כדאי לנסות!

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 26/09/2010 שעה 07:54 (561 צפיות)
אני חושב שאף פעם לא הבנתי כמה נגררים יש על הכבישים. רק מאז שהתחלתי להשתמש ולעבוד עם עגלות נגררים אני שם לב שיש ממש הרבה אנשים שעושים שימוש בנגררים. אני רואה נגררים בשפע על הכבישים, נגררים חונים עם חומרי בנייה או זבל בנייה באתרי בנייה. אני רואה נגררים בגדלים שונים ולשימושים שונים.
זה מדהים איך אתה לא שם לב למשהו עד שלרגע יש לך מודעות אליו, ואז אתה כבר לא יכול שלא לשים לב אליו. אני תמיד חושב איך לא שמתי לב לכל הנגררים האלה קודם? יכול להיות שכולם פשוט הופיעו לאחרונה? סביר להניח שלא. אני מכיר הרבה אנשים שעושים שימוש יומי בנגררים לרכב לצורכי עבודה. אני לא חשבתי לעשות את זה כי זה דורש התקנה של וו גרירה, דבר שחשבתי שהוא מורכב ויקר, עד שבאמת ביררתי. מסתבר שזה לא.
הרבה שנים לא השתמשתי בנגררים, סתם כי התעצלתי. אתם מכירים את זה שאתם כבר רגילים לעבוד בדרך כלשהי, ולא בא לכם לעשות שינוי, למרות שהשינוי יעשה לכם רק טוב? זה מה שהיה לי עם נגררים. לא התחשק לי. העדפתי להשתמש בטנדר שלי ולעשות "נגלות" הלוך חזור. רק היום, אחרי שאני כבר משתמש תקופה בנגררים, אני מבין כמה עבודה וכאב ראש יכולתי לחסוך לעצמי.
השימוש בנגררים שינה את צורת העבודה וייעל את העסק שלי בצורה מדהימה. חבל שלא עשיתי זאת קודם לכן. השימוש בנגרר חוסך לי הרבה זמן וכסף, ואני לא מבין למה התעקשתי כל כך הרבה שנים לעבוד בלי נגררים. א\ לכל מי שמתלבט, אני ממליץ לכם להפסיק. תעבדו עם נגררים, אתם לא תתחרטו. זה נוח, זה חסכוני, וזה עוזר מאוד.
תגיות: נגררים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים