הצג גיליון RSS

הגיגיי גיגי - סיפורים ומחשבות על חיים ועסקים

ניקיון ופוליש לבית הגדול החדש - כי אין ברירה אחרת לגברים

דרג פוסט זה
לא מכבר אני חושב שהגיע הזמן לנקות את הבית. לאחרונה עברתי לבית פרטי באזור השרון. המעבר היה טראומטי לחלוטין מבחינת אספקט הניקיון כי כשהייתי גר בתל אביב בדירה קטנה, אז לנקות לא ממש היה בעיה, הייתי מעלה את השולחן על הספה ושוטף את הרצפה ואולי עושה קצת אבק אם היה מתחשק לי. לעומת זאת הבית הגדול מצריך פה עבודה יסודית הרבה יותר מהעבודה החפיפניקית שלי מחיי הרווקות. לכן הזמנתי חברת ניקיון שתבוא ותהפוך לי את הבית. הרגשתי כי כבר במצב הזה אי אפשר להתקיים.

בסך הכול כשעברתי לפה הכול היה בסדר ניקיתי פעם אחת מאוד יסודי את הבית והכול היה טוב ויפה. אבל עכשיו כמה שבועות אחרי זה, כן אני יודע שזה נורא אבל בינינו אני גבר ואנחנו לא העם הכי נקי בעולם וגם לא הכי מסודר. וחוץ מזה אין לנו בעיה לחיות בבלגן של עצמנו, אבל לאחרונה זה פשוט הגיע למצב שהמרצפות, הקרמיקה הכול אבל ממש הכול מלוכלך.

תראו אני עובד מאוד קשה. אין לי ממש זמן לכל הבלגן של ניקיון בבית, במיוחד לא בבית קרקע גדול ועוד יש גינה שלקחתי על עצמי לטפח, טוב נו בן אדם אחד לא יכול להשתלט על הכול. בכל אופן כשהזמנתי חברת ניקיון, הם היו מאוד מקצועיים. באו איזה שני מנקים רומנים, שלא בחלו באמצעים. בעיקרון התשלום כולל את הכול. הם מביאים את חומרי הניקוי ואת הכלים, אפילו שואב אבק הם הביאו עימם. בנוסף לכל הניקיון היסודי שהם עשו, הם ביצעו יופי של פוליש במרצפות הקרמיקה שלי הן ברצפה והן בקירות הבית. לאחר שהם עשו פוליש לא תאמינו איך הבית נצץ, ממש כמו יהלום.

עצה שלי לכל אלו שמתעקשים לנקות את הבתים של עצמם, קחו לעצמכם כמה דקות לחשוב על זה ואולי גם אתם תבינו שהגיע הזמן להזמין חברת ניקיון, זה הרבה יותר משלם בסופו של דבר הן מבחינת המחיר והן מבחינת הזמן שאתם משקיעים בניקיון הבית, במיוחד אם אתם אנשים עובדים. מי כמוכם יודעים כמה זמן הפנאי שלכם חשוב.
תגיות: חברת ניקיון
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים