הצג גיליון RSS

dudim2

פרקטים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 26/09/2010 שעה 13:40 (560 צפיות)
פרקטים.

פרקטים ללא כל צל של ספק הם בעלי מראה אלגנטי ומיוחד. לפעמים אנשים מתלבטים רבות אם להתקין רצפות כאלו בבית שלהם מחשש שרצפה כל כך יפה ואיכותית יכולה להינזק בקלות. נכון, אומנם הם נראים עדינים ובנויים מעץ (או הסינטטי שהוא דמוי עץ), אך פרקטים איכותיים לא ישברו בקלות ע"י הילדים שלכם או כל דבר אחר. נכון שלפעמים סריטות יכולות להיות, אך אם מדובר על פרקטים איכותיים אין סיבה שזה יקרה.

יש רמות הגנה ושחיקה רבות (המתחלקות לפי מספור A3-A4 וכו', עד A6), הרמות הגבוהות שומרים על הרצפה מוגנת מכל פגע. ניתן לראות פרקטים באולמות ספורט רבים, שם משחקים כדורסל עליהם, מחליקים עליהם, רצים עליהם ועוד. עובדה זו יכולה להתחיל ולהרגיע אתכם שהרי פרקטים כאלו לא יהרסו בקלות. ובכלל למי שלא יודע, פרקטים מעץ מלא, לאחר שיוף קל, הופכים לקבל מראה חדש לחלוטין.

אז נכון שמראה של עדינות ואלגנטיות, יכול לבלבל משהו. עם זאת אני מאמין שהבנתם שאין כל חשש. רק אוסיף ואומר, שגם אם קונים פרקטים עם האיכות הכי גבוהה שיש, עדיין יש לתחזוק אותם ולנקות אותם בצורה נכונה. אני עוד אכתוב מאמר על תחזוקה של פרקטים אך כרגע זה לא הנושא. ובכלל מה נושא המאמר הזה?

למי שעוד לא הבין, כאן מוקם לו אמר קטן אשר יפתח את עניינם לאחד הדברים היותר מצליחים היום – פרקטים. הדבר שכבר מוכנס להמון בתים עוד שקונים אותם על הנייר, כיום ניתן לראות קבלנים מספקים מפרט שבחרי הורים ישנם פרקטים, או גם באזורים אחרים בבית. המוצר שנקלט חזק גם בשוק הישראלי (באיחור משהו?!) כבר גלוי לכל עין ובהחלט בולט במקומות רבים.

אז בגדול אני ממליץ להתקין פרקטים לפחות בחלקים מסוימים בבית. עיצוב נפלא שיכול להביא אתכם לאווירה מיוחדת זה לא משהו שאפשר לפספס. עם זאת כל אחד והצרים שלו לגבי פרקטים, ישנם אנשים שלא הייתי ממליץ להם למהר ולעשות את הצעד הבא, הסיבות עוד יגיעו במאמרים אחרים. בגדול,כל עוד אין משהו חריג, מדוע לא ללכת על המוצר הנפלא?

דעו לכם שהתקנת פרקטים היא לא תורה מסיני. בדר"כ מתקין טוב מסיים את העבודה ביום, יומיים. אין צורך לשבור את כל הריצוף הישן, כל מה שצריך הוא רק לנקות את הרצפה משאר רהיטי הבית. אז מי שחושב על המהלך הזה ורוצה להניח פרקטים בבית או במשרד שלו, בהחלט יכול לסיים מהלך כזה בכמה ימים. ואיך עושים זאת נכון? את זה כבר תקבלו במאמר הבא.

עודכן ב: 26/09/2010 בשעה 13:42 על ידי dudim2

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים