הצג גיליון RSS

dudim2

רהיטים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 27/09/2010 שעה 12:10 (572 צפיות)
רהיטים.


החלפת רהיטים יכולה להיות מכמה סיבות, בין אם מדובר על ילדים שגדלו פתאום, ויש צורך להחליף את חדרי השינה, בין אם הריהוט התיישן, בין אם רוצים רהיטים חדשים, להתחדש ולרענן, אם רוצים עיצוב חדש לבית ועוד. הסיבות להחלפת רהיטים ידועות לכל, מה שלא תמיד ידוע זה דרכים נכונות לרכוש רהיטים, מה יש להכין ולדעת לפני רכישה, היכן מוצאים חנויות רהיטים מתאימות ועוד. שיש כל כך הרבה סוגים של פריטים מכול סוג של רהיטים, קשה מאוד לבחור את הדבר שיתאים יותר מכול.


טעות נפוצה למשל היא לקנות רהיטים רק לפי עיצוב. אנשים שרוצים עיצוב חדש לבית, קודם יסתכלו כיצד נראה הריהוט שהם קונים. הם כל כך נעולים להביא כבר עיצוב חדש, שהם יסתכלו על הגודל, צורה, צבע, סוג בד/עור, רק ישכחו שיש גם לשבת, לישון או כל דבר אחר שלא עושים אם אותם רהיטים. ואז, לאחר תקופה הם בעצם מבינים שאומנם יש להם רהיטים יפים, עיצוב מודרני אך לא נוח להם לשרוץ על ספה זו או אחרת זמן רב. ובכלל תמיד כדאי לקנות לפי אופנה?


תלוי, אם אתם אנשים שכל מה שמעניין אתכם, זה עיצוב הבית, אם אתם אוהבים ללכת לתצוגות של מעצבי רהיטים, אם אתם בעלי יכולת כלכלית מספיק טובה להחליף רהיטים כל תקופה קצרה יחסית, אולי זה בשבילכם. מי שלא כזה (וזה הרוב), לא תמיד הייתי ממליץ לו לקנות רהיטים לפי האופנה העכשווית. סיבה פשוטה מדוע לא- אתם רוכשים רהיטים לתקופה ארוכה, כמה שנים. בעוד שנה כבר תהיה אופנה אחרת, היה שווה לשלם מחיר גבוהה משמעותית? אופנה זה דבר שמשתנה מרגע לרגע...


קטלוגים רבים של רהיטים מסתובבים להם בכול מקום אפשרי של עיצוב הבית, יש גם מספר לא מבוטל של אתרי אינטרנט עם אלפי תמונות. צפייה בקטלוגים אלו, יחד עם הסתכלות באתרי האינטרנט, יכולים לכוון אתכם לסוג והסגנון שיותר נראה לכם. דבר זה יכול לחסוך לכם שעות רבות בטיולים בין חנויות, הידיעה מה אתם רוצים, הגעה לחנויות מתאימות (שעוד אכתוב כיצד מאתרים במאמר רהיטים אחר), חיפוש משהו ספציפי רק יכול להוביל אתכם לחיסכון זמן. כמו כן, סימון של מספר דברים מעניינים וחיפוש שלהם בחנויות.


לפני שאסיים רק אגיד שתקופה זו היא תקופה של חגים והמון אנשים מארחים ומתארחים. כיסויים לרהיטים יכולים לשמור על רהיטי הבית שלכם מכל האורחים שיבואו לבקר. לא פעם טעויות קורות, דברים נופלים, הילדים קופצים ועוד. שמירה נכונה על רהיטים, יכולה לעזור במצבים אלו.
תגיות: רהיטים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים