הצג גיליון RSS

הגיגיי גיגי - סיפורים ומחשבות על חיים ועסקים

אני ואשתי מחליטים להחליף קרמיקה בחדר אמבטיה

דרג פוסט זה
החגים זה בדרך כלל התקופה שאשתי משתגעת, לרוב משעמום. אנחנו זוג כזה שלא יוצא בחגים מן הבית, כי אם זה לעמוד במקום אז אנו מעדיפים לעשות זאת בבית או בסביבה הקרובה אלינו מאשר על הכביש בפקקים.

אם זאת, הישיבה בבית מעוררת אצלי אשתי כל שנה בחגים מחשבות והרהורים הפעם זה היה שיפוץ הבית והחלפת קרמיקה בחדר אמבטיה. אני לעומת זאת ממש לא ראיתי מה הבעיה עם הקרמיקה שבחדר האמבטיה. אם זאת החלטתי למרות הגחמניות של אשתי, החלטתי ברוב ליבי להקשיב לה ולשמוע את אשר על ליבה. מי יודע אולי היא צודקת, אחרי הכול נשים רואות דברים שגברים לא תמיד מבחינים.

החלטנו לעשות סיבוב קטן לחדר האמבטיה לבחון את הקרמיקה. חדר אמבטיה כמו שלנו ספק אם הייתם פוגשים היום. כשקנינו את הדירה, קנינו אותה כיד שנייה ומעולם בערך לא בוצע אף שיפוץ בחדר האמבטיה, לא החליפו ברזים, לא אריחי קרמיקה, באמת שום דבר לא נעשה אולי חוץ מאיזה ארון קטן שהכניסו לשם בזמנו.

סקרנו את חדר האמבטיה. אשתי שתזכה לחיים ארוכים הצביעה על כל המקומות הללו שיש בהם פטרת בין אריחי הקרמיקה הישנים. היא מליצה שנחליף לאריחי קרמיקה גרניט פורצלן. שאלתי אותה: "מה כל כך מיוחד בהם ולמה דווקא צריכים קרמיקה גרניט פורצלן באמבטיה?" והיא בחוכמתה הנשית והפרקטית ענתה לי כי שאריחי קרמיקה גרניט פורצלן לחיפוי קירות בעלי ספיגה ומסוגלים למנוע מן המים והלחות שזהו דבר נפוץ בחדר אמבטיה, להיספג בקירות הבית.

את האמת היה הרבה היגיון בדבריה של אשתי ואת האמת מעולם לא ביצענו שום שיפוץ בבית מאז שעברנו אליו. אולי אני צריך להגיד תודה שאין לה את הקדחת של שנה שעברה שרצתה לשפץ את כול הבית ולהפוך אותו על בוראו. אולי באמת שווה לתת לה מעין סם הרגעה כזה, מעין אופיום להמונים שכן נבצע שיפוץ בחדר אמבטיה, כלומר נקריב אותו למען כל הבית.

לבסוף סיכמנו שנחליף את אריחי הקרמיקה בחדר האמבטיה. נחליף כיור חדש וברז חדש שנרגיש קצת גם אנחנו שאנו מתחדשים במיוחד, כעת בעיצומם של החגים.
תגיות: קרמיקה
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים