הצג גיליון RSS

הגיגיי גיגי - סיפורים ומחשבות על חיים ועסקים

שירותי אחסנה יעילים גם לפרידות בין בני זוג

דרג פוסט זה
שירותי אחסנה הינם מבין השירותים החשובים עבורנו בתקופת הקיץ הלוהטת. ידוע שאנו ציבור הסטודנטים, בעלי המשפחות או אפילו הרווקים מבינינו שאוהבים לגוון את אורח חייהם מחפשים לעבור ממקום למקום. לצערנו לא תמיד יש לנו מקום לאחסן את כל תכולת הדירה שלנו ולשם כך אנו נאלצים להשתמש ביחידות אחסון דירות של חברות שירותי אחסנה כאלו ואחרות. אחסון דירות הוא אחד מן האמצעים הבולטים כיום גם בתחום הפחות נחמד ביחסים בין אנשים והוא תחום הפרידות, הידוע בריבוי המקרים שלו במיוחד בתקופת הקיץ.

כיום אחסנה הפכה לשם נרדף לתקופת מעבר יש כאלו האומרים. אם ניקח לדוגמא איזושהי פרידה שחוויתם מבת הזוג שלכם ולשניכם יש ציוד משותף ולא יודעים עדיין כיצד לחלק אותו ומה לעשות איתו. אחסון תכולת דירה היא הפתרון המושלם. כאשר נפרדים ישנה בעיה להמשיך לגור ביחד ובמיוחד אם אחד מבני הזוג יוצא מן הדירה זה משליך גם על הבן זוג השני, שכן לרוב אינו יכול להמשיך להחזיק את הדירה לבד. ואז נוצר מצב ששני בני הזוג הפרודים מחפשים מקום קטן יותר משלם, כך אחד לחוד והציוד נותר כמעין משהו שתקוע בגרון. הפתרון הכי טוב כאמור הוא בירור בחברות אחסנה כמה יעלה לנו לאחסן את הציוד לתקופה קצרה, קחו לעצמכם איזשהו טווח קצר של חודש עד חודשיים, עד שתחליטו מה לעשות עם הציוד. התשלום על שירותי אחסנה יעלה לכם פחות מאשר שאחד ממכם היה נשאר בידרה והיה צריך לשלם שכר דירה וחשבונות. חוץ מזה בפרידות אין באמת צד מנצח, כולם מפסידים משהו ואם זה מבחינה כלכלית אז עדיף לצמצם כמה שיותר בהוצאות הכלכליות ובתשלומים.

הפתרון של יחידת אחסון דירות היא באמת העמק השווה בכל העניין של הרכוש. קודם כל יחידות האחסנה המוצעות כיום על ידי חברות אחסון דירות הם נקיות, מאובטחות ומאובזרות במדפים וארונות חצר שבהם ניתן לאחסן חבילות, ארגזים ומזוודות. כאמור ישנן כיום יחידות אחסון דירות בגדלים שונים וגם אם יש לכם שתי ספות ועוד כמה ארגזים שהייתם רוצים לאחסן, תהיו סמוכים ובטוחים שיש לכך מקום. היתרון ביחידת אחסון מסוג כזה שלכל אחד ממכם ניתן מפתח. כך שאם אחרי הפרידה אינכם רוצים לראות את בן הזוג הפרוד וכבר החלטתם על חלוקת הרכוש, עצם העובדה שכל אחד יכול לבוא ולקחת את מה שהוחלט כי שזה שלו בזמן המתאים לו הוא יתרון. זה באמת הופך את הפרידה ליותר קלה, למרות כפי שציינו לעיל שאין באמת דבר כזה – פרידה קלה.
תגיות: אחסון דירות
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים