הצג גיליון RSS

dudim2

פרקטים לבית

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 05/10/2010 שעה 07:25 (521 צפיות)
פרקטים.
כמו שהבטחתי במאמר הקודם על פרקטים, הנה אני חוזר וממשיך לכתוב עוד פוסט בשרשרת הנפלאה הזאת שבסופה תדעו קצת יותר על פרקטים. לאחר הפוסט הזה ישנם עוד 2 נושאים שאני רוצה לכתוב עליהם ואז אכתוב על כל מה שתבקשו בנושאי פרקטים.
תחזוקה פשוטה היא סימן היכר של פרקטים, כל מי שמתחיל להתעניין בהתקנת פרקטים ורוצה לקנות פרקטים לבית שלו, בין הדברים הראשונים שהוא ישמע זה כמה קל לטפל בהם, כמה נוח לנקות אותם וכיצד הם נשמרים. זה נכון, פרקטים ללא צל של ספק קלים מאוד לתחזוקה. בפוסט הזה אני אכתוב על כמה דברים שיכולים לעזור לכם עם פרקטים, לתחזק ולנקות אותם.
· קודם כל, הרחיקו מהם מים. זה לא ריצוף אבן, כאן מדובר על עץ (או פרקטים סינטטיים שגם מים לא טובים להם), מים יכולים להרוס את המוצר והספוגים שיש מתחת.
· ניקוי – משטלית לחה, זה בטח שמעתם כבר. אך מה קורה אם יש כתמים עיקשים? בדיוק בשביל זה הוציאו חומרים מיוחדים לניקוי של פרקטים, עם זאת, עדיין מומלץ לנסות חומרים חזקים באחת הפינות לפני שהולכים להשתמש בו ולראות שהחומר אינו פוגע בצבע.
· לחות ושמש – לא תמיד עוזרים למצורים מעץ, גם כאן זה המצב. לחות גבוהה מידי, לא בריאה לפרקטים. שמש שכל היום תאיר על הרצפה, יכולה לפגוע בצבע שלהם ולגרום לו לדהות. לשמור מפני דברים אלו זה פשוט, קצת מזגן (שחם לכם חם להם), או קצת לסגור את התריסים/וילונות וזה ידאג לבעיה.
· חיות מחמד זה דבר נפלא בכול בית, אך פרקטים יכולים לקבל שריטות עם הזמן. לחיות מחמד יש ציפורניים שיכולים לפגוע בהם, תדאגו לגזוז לכלב שלכם את הציפורניים מידי תקופה.
· פרקטים זה לא מסוע של הובלות. אל תגררו עליהם דברים שכבדים יותר מידי, פשוט להרים ולהניח. חבל לכם לגרור ארון על הרצפה ואז להבין שכל המסלול שלכם סומן על הרצפה.
· למי שעדיין לא יודע, פרקטים מעץ מלא תמיד אפשר לשייף. שיוף אחד טוב והם מקבלים לוק חדש של פרקטים שרק יצאו מהמפעל.
אני מקווה שתשמרו על אותם פרקטים יקרים ויפים שרכשתם, לבטח גם במקום ממנו תרכשו פרקטים יסבירו לכם דברים אלו. בסה"כ מאוד קל לשמור על פרקטים שיראו כמו חדשים לאורח שנים, מנגד טעויות קטנת יכולות לפגוע בהם. שימו לב בדיוק מה אתם עושים ובאלו חומרים אתם משתמשים לניקוי פרקטים.
תגיות: פרקטים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים