הצג גיליון RSS

dudim2

אינסטלטור

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 05/10/2010 שעה 11:02 (523 צפיות)
אינסטלטור.

כמה פעמים בחיים כבר הייתם במצב שהמים החלו לרדת לאט מאוד מהכיור או מהאמבטיה? ואז בדיוק לאחר תקופה קצרה, גיליתם שהם אינם יורדים, המים תקועים וישנה סתימה רצינית שרק אינסטלטור יכול לפרוץ אותה. זה קורה המון, במיוחד עם הנשים בהם הצנרות כבר פחות נקיות מבעבר. במצבים כאלו כאשר ישנם סימנים מקדימים, זה בדיוק הזמן לטפל בבעיה ולהזמין אינסטלטור מקצועי.

למצוא אינסטלטור מקצועי זה לא תמיד משהו שקל לעשות. במדינת ישראל היפה, יש לא מעט אנשי מקצוע מכל התחומים ומכל הסוגים. אינסטלטורים זה לא משהו שחסר והקלדה קלה של המילה אינסטלטור בגוגל פותחת בפניכם אלפי אינסטלטורים, וזה לא כולל את כל אותם אינסטלטורים שעובדים ללא כל אתר אינטרנט.

אז זה שישנם המון בעלי מקצוע הבנו, כיצד אנו נבחר באינסטלטור מקצועי מספיק שיעשה לנו את העבודה על הצד הטוב ביותר? כיצד נביא אינסטלטור שלא יסתבך בעבודה וישבור קירות לחינם?

ניסיון, ניסיון, ניסיון – זה הפרמטר החשוב ביותר. בין אם קיבלתם המלצה או חיפשתם באינטנרט, אינסטלטור בעל ניסיון של שנים רבות, קשה להפתיע עם בעיות שהוא לא יכול לפתור. הניסיון הוא שמחק המפתח במקרים כאלו, לא בכול יום קורות לנו בעיות אינסטלציה, שזה קורה כדאי לפנות לבעלי מקצוע מהשורה הראשונה.

חשוב לדעת שגם אם סתימה נפתחה, נזילה נסתמה ועוד, עדיין אם הבעיה לא טופלה כראוי, היא יכולה לחזור, ולחזור מהר. אחריות על עבודה מסוג זה יכולה לתת לכם ראש שקט (עד כמה שאפשר) ולפחות לדעת מראש שאותו אינסטלטור מאמין בעבודתו. אני לא הייתי רוצה שיעשו לי בבית תיקון שלאחר חצי שנה יתברר כגרוע והבעיה תחזור.

עוד דבר שיש לשים אליו לב הוא כמובן ההתמחות של אותו אינסטלטור. אחד יכול להיות מומחה בכל הקשור לאיתור נזילות. אותו אינסטלטור יהיה עם כל הציוד החדיש ביותר וידע בדיוק מה הוא עושה. אך כאשר תזמינו את אינסטלטור זה להתקין לכם דודי שמש, תבינו שדווקא בעניין זה הוא לא מקצוען כמו בבעיות אחרות, לכן מומלץ מאוד לברר אם אכן אופי הבעיה שלכם מתאים לאותו אינסטלטור.

בגדול אלו דברים מרכזיים, כמובן שיש לעשות סקר שוקף לא לפעול תחת לחץ ועוד. אך אם המקצועיות, אחריות והתמחות באופי הבעיה לא יהיו קיימים, אין לכם מה להזמין את אותו אינסטלטור.
תגיות: אינסטלטור
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים