הצג גיליון RSS

nesher10

פשיעה בקרב חיילים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 06/10/2010 שעה 08:44 (530 צפיות)
כולם מדברים על כמה המדינה שלנו התדרדרה. איך השחיתות פושטת בכל, הפוליטיקאים שכבר לא מתביישים, הרשויות המקומיות, עבריינות נוער, חיילי צה"ל. בכל מקום יש תחושה של ריקבון. להיות עו"ד פלילי היום זה מקצוע פופולרי כל כך שלמרות ההצפה בשוק בתחום של עורכי דין, זה עדיין מקצוע משתלם ביותר. אתמול ראיינו ברדיו עו"ד פלילי מאוד מוכר ומצליח, והמראיין שאל אותו כמה לקוחות יש לו כרגע. העורך דין סירב לענות, אבל הודה שהוא עמוס מאוד. זה עורך דין פלילי שמייצג תמורת סכומי עתק רק אנשי פשע כבדים או פוליטיקאים ואנשי ציבור, והוא באמת מאוד עסוק.
וכמו מחלה מדבקת, השחיתות לא פסחה גם החיילים שלנו ועל צמרת צה"ל. מסמך גלנט, החיילת שהצטלמה עם פלסטינים כפותים, הרג של חפים מפשע, בזיזה מהמרמרה. כנראה שגם להיות עורך דין צבאי היום זה מקצוע לא רע בכלל. אף אחד לא אוהב לדבר על זה, אבל כן, שחיתות לא מדלגת גם על זרועות הצבא. וכשהכל מושחת ורקוב מלמעלה (השרים, ח"כים, ונבחרי ציבור אחרים) אין פלא שרואים את ההשלכות לכך גם בקצוות ובקרב הנוער והחיילים.
לרוב עורך דין צבאי לא מתעסק בהרג חפים מפשע, או כל מיני פשעים מוסריים שנעשים על ידי חיילי צה"ל. אלא הוא כמו עורך דין פלילי באזרחות, רק במערכת המשפט הצבאית. ובהחלט יש להם הרבה עבודה. כי כמו שעבריינות נוער נהייתה עניין שבשגרה, אותו נוער הולך אחר כך לצבא, וכיוון שאותו נוער שפושע לרוב יהפוך לאותם חיילים לא ערכיים, לא מוסריים, הם ילכו כנראה לתפקיד של ג'ובניקים - שיהיה קרוב לבית ונוח לקומבינות, ויהיה להם הרבה זמן לעשות עבירות פליליות קטנות, גדולות ולהרוויח קצת כסף על הדרך (הרי ממשכורת צבאית אפשר לחיות רק כשרואים את הבית פעם בחודש).
למרבה הצער, כמו הירח סביב כדור הארץ, גם זה לופ שלא ניתן לעצירה. הורים בלי ערכים מגדלים ילדים בלי ערכים, שהופכים לנוער בלי ערכים ולאחר מכן חיילים בלי ערכים, וככל שיגדלו יעשו יותר נזק לחברה ולסביבה שלהם, ואז יגדלו ילדים באותה דרך בדיוק.
אז אלא אם אתם עורך דין פלילי או עורך דין צבאי, אין לכם סיבה אמיתי להיות אופטימיים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים