הצג גיליון RSS

הגיגיי גיגי - סיפורים ומחשבות על חיים ועסקים

שיפוץ כללי במשרדי החברה - מפרקים את הקרמיקה

דרג פוסט זה
אתמול בישיבת המנהלים הגדולים עלה על הפרק, שיפוץ האגף המערבי של בניין המשרדים בו אנו נמצאים. ואתם בטח שואלים מדוע זה כל כך חשוב עד כדי כך שצריך לכתוב על כך בלוג. טוב נו אם אתם מוכרחים לדעת, מנהלי העבודה שאחראים על פיקוח השיפוץ נתנו לכל חברה את האפשרות לעצב איך שהיא רוצה את מתחם המשרדים בו, היא נמצאת.

רק בשביל לסבר את האוזן, הבניין שבו יושבת החברה שלנו, מונה כ- 200 משרדים של חברות עסקיות, הייטק ורואי חשבון. אי לכך נפל דבר והיינו צריכים לקבל כמה החלטות עיצוביות משהו מעבר לדיונים בלתי פוסקים על תחומי השקעות ומאזנים. שכרנו את שירותיה של מעצבת פנים שתביא לנו הצעת מחיר למתיחת הפנים של מתחם המשרדים של החברה.

דבר ראשון היא המליצה לנו בחום, שנוציא את השטיח מקיר לקיר. ונרצף את הרצפה באריחי קרמיקה גרניט פורצלן. כששאלנו מדוע דווקא קרמיקה כזו, היא ענתה לנו בתשובה, כי השטיח תופס כתמים ורוב הסיכויים שגם עם שואב אבק מודרני אי אפשר להוריד את הכתמים, ולרוב מבלי שאנו מרגישים כשאנו נכנסים לבית או מקום חדש, אנו מייד מסתכלים על הרצפה וזאת לרוב ההתרשמות שלנו מן המקום. מעצבת הפנים אמרה לנו שזה פשוט לא טוב בשביל לקוחות שבאים לפגישות.

אם זאת החלפת קרמיקה, יכולה בהחלט לתת מראה אסטטי ונקי יותר למשרד. הייחוד של קרמיקה גרניט פורצלן לטענתה היא, שזוהי קרמיקה איכותית אטימה לנוזלים ולחות ובעלת ברק מיוחד, שנותן מראה מבריק וייחודי. שאלנו כמה זמן ייקח כל העסק והיא ענתה לנו שזה יכול לקחת לפחות שבועיים, אחרי הכול אנו מדברים על 500 מטר מרובע.

עוד דבר שרצינו להחליף היה חדר השירותים. חשבנו להחליף את הכיורים ואת הברזים. המעצבת הביאה כל מיני דוגמאות של ברזים מיוחדים ומעוצבים וכיורים בסגנונות שונים. מצד אחד חשבנו, שאנו לא רוצים שזה יהיה יותר מידי יוקרתי, אבל כן שיהיה לזה את הפן העיצובי, אחרי הכול אנו גם עוסקים במיתוג בחברה שלנו ופני החברה, גם אם זה חדר השירותים, חשוב שיהיה מעוצב וראוי לאורחים ולעובדים כאחד. מאוד אהבנו את הרצינות של מעצבת הפנים והירידה לפרטים קטנים. חשבנו שאם כבר אנו עושים את כל המאמץ הזה, מה גם שוכרים איזה כמה משרדים חלופיים לתקופת השיפוצים, אזי לפחות השיפוץ הזה יהיה שווה משהו. בכל מקרה בסופו של דבר סגרנו על שיפוץ של שבועיים, בין היתר על החלפת קרמיקה, כיורים וברזים ומתיחת פנים לאשקוביות של העובדים. נקווה לטוב.
תגיות: קרמיקה
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים