הצג גיליון RSS

הגיגיי גיגי - סיפורים ומחשבות על חיים ועסקים

מפגש עם מנעולן בתל אביב אחרי בוקר של האנג אובר

דרג פוסט זה
מנעולנים הם עם מיוחד, אתם חייבים להודות בכך. לאחרונה קרה לי איזה מקרה מוזר מאוד עם מנעולן בתל אביב שהזמנתי את שירותיו, כל זאת כאשר גיליתי שאני תקוע מחוץ לבית שלי. וובכן, המקרה המוזר התחיל בבוקר סגרירי של שנת 2008 כאשר קמתי אחרי לילה של שתייה מרובה. מן הסתם הסחרחורות לא עשו לי טוב. פתאום להפתעתי גיליתי שאני ממש מאחר לעבודה, הדבר הנורא הוא שהדלת שלי נסגרת אוטומטית, בסגירה ולא צריך להתעכב ולסגור עם המפתח. ומדוע אני אומר שזה בעייתי, למרות שלכאורה זה ממש נוח, שלא צריך להתעסק עם מפתח ומנעול. אבל אין מה לעשות כשאתה הפוך מלילה של מסיבות ואלכוהול וממהר למחר בבוקר לעבודה, מבלי לשים לב – הנה שכחת לך את המפתח בתוך הבית. לצערי גיליתי את העובדה הזאת רק שחזרתי אחר הצהריים הביתה וכבר דמיינתי איך אני הולך לזרוק עצמי על המיטה ואז גיליתי וגם נזכרתי ששכחתי את המפתח בתוך הבית.

למזלי ותודה רבה לקדמה דרך אגב על המצאת האייפון. מיד עליתי על רשת אלחוטית והתחברתי לאינטרנט חיפשתי באתר של דפי זהב מנעולן בתל אביב. חיפשתי מנעולן שיהיה יחסית קרוב אלי. למרות שלרובם אין כתובת, כי מנעולנים זה עם שהוא נייד לרוב. מצאתי מנעולן בתל אביב ששייך לחברת מנעולנות בפרישה ארצית.

מייד חייגתי לסניף הקרוב אלי וביקשתי לדבר עם מנעולן, אולי אני אוכל לפרוץ את הדלת בעצמי. מן הסתם זה נראה כמו חלום באסמפיה. טוב, הבנתי מנעולן אני לא ואני גם לא אתיימר להיות כזה בטח לא שמתפוצץ לי הראש. שאלתי כמה זמן ייקח למנעולן להגיע ואמרו לי שעד 45 דקות הוא אצלי. ניתקתי ודפקתי רגע בדלתה של השכנה שלי וביקשתי קצת מים, כי היה נדמה לי שאני עומד לאבד את ההכרה שלי.

לאחר בערך חצי שעה שהייתה אולי החצי שעה הכי ארוכה בחיים שלי, כמעט כמו הנצח. הגיע המנעולן והתחיל לבצע כל מיני עבודות קידוח. בגלל שהדלת ננעלת אוטומטית לא הייתה ברירה אלא לשבור את המנגנון ולהחליף חדש. שאלתי כמה עולים כבר מנעולים בימינו. והוא ענה שזה מאוד תלוי בסוג של המנעול.

הוא הציע לי שאני אחליף מנעול לכזה שלא ננעל אוטומטית, כי לא פעם הוא נתקל באנשים שנתקעו בגלל מנעולים אוטומטים. הקשבתי בעצתו ואמרתי לו שיעשה כל מה שיצטרך, על מנת שאני אוכל כבר להיכנס לבית ולזרוק עצמי על המיטה.

לבסוף הוא סיים, לקח כסף הוציא חשבונית, נתן חיוך פרידה קצר והסתלק כמו הרוח. ואני שהרגשתי כבר איך הרוח נושאת אותי לכיוון המיטה. לבסוף התמוטטתי על המיטה אבל עדיין משהו לא נתן לי להירדם. ואז הבנתי שאני נעול בבית. כי אותו מנעולן שכח בכלל לתת לי מפתח. התקשרתי שוב, והוא התנצל מאוד ואז הוא הגיע שוב ונתן לי את המפתחות. אין ספק יום קשה עבר על כוחותינו בתל אביב.
תגיות: מנעולן
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים