הצג גיליון RSS

הגיגיי גיגי - סיפורים ומחשבות על חיים ועסקים

התהליך המורכב של אחסון דירות - מי האחראי הראשי באמת?

דרג פוסט זה
אחסון דירות זהו תחום קצת מורכב, אם תשאלו אותי. הוא דורש הרבה מיומנות של ניהול ותיאום מול גופים שונים והן מול הלקוח. כשאנו מדברים על תחום האחסנה, לרוב אנו מדברים אחסון דירות. כלומר השכרת מחסנים למטרות אחסון תכולת דירה.

מנהלים של חברות אחסנה, לרוב מצטיינים בניהול של כמה גורמים בו זמנית המביאים את תכולת הדירה של הלקוח אותה הוא מבקש לאחסן לאחסון מושלם. אנשי אחסון הם אנשים מאוד מאורגנים ומסודרים. הם יודעים את תורת הסדר והארגון, אולי יותר טוב מכול אדם אחר. על פניו, אלו אנשים שלמדו תעשייה ומנהל או היו מנהלי רכש ולוגיסטיקה בחברות ציבוריות או פרטיות, מפקדי פלוגות מפקדה או רב סמלי פלוגות של פלוגות לוחמות. אלו אנשים שיכולים לנהל בו זמנית כמה גורמים בתוך מערכת לוגיסטית מסועפת במיוחד במערכת כמו תחום האחסנה.

אחסון דירות - תחום מורכב שטומן בחובו פיקוח ובקרה

ומדוע בכלל תחום אחסון דירות הוא תחום מסובך? התשובה בכך טמונה בתהליך הקליטה של הלקוח וחשיבה ביחד עימו בכל הקשור בציוד שהולך לאחסון. החישוב של אורכה ורוחבה של יחידת אחסון לרוב נובע מהכמות של הציוד אותו מבקש הלקוח לאחסן. סוד הקסם בתחום האחסנה הוא לבצע אריזה נכונה של הבית, להזמין חברת הובלה מיומנת בכל הקשור בהעמסה ופריקה של ציוד והכי חשוב תכנון מקדים של חלוקת הציוד בתוך יחידת האחסון המבוקשת.

האנשים האמונים על אחסון תכולת דירה הם מעין סוג של סבלים – יועצים. כאלו שיש להם ניסיון בחלוקה נכונה ואינדוס נכון של יחידת האחסון המדוברת. לדוגמא אם לקוח ממבקש לאחסן דירה או וילה יש לכך משמעות על הבחירה ביחידת האחסון הנכונה. אנשי שירותי אחסנה, למודים ורבי ניסיון בכל הקשור באחסון והם מדריכים את הלקוח לא רק על אריזה נכונה, אלא גם על הכנסת הדברים בסדר מסוים לפי סדרי עדיפויות. כי אם יוצר מצב בו הוא יצטרך בעת תקופת ההשכרה של המחסן פריט או ארגז מסוים, זה יהיה נגיש עבורו בכל עת.

הסוד של אחסנה - ניהול משימות בו זמנית

מנהלי חברות אחסנה מתמחים בניהול של משימות הובלה ואחסון בו זמנית. ביום ההובלה שהוא בערך כמו מבצע צבאי לרוב הכול צריך להיות מתואם. מהזמן בו חברת ההובלה מגיעה ומעמיסה בסדר נכון (גם על המשאית דרך אגב צריך להיות סדר נכון, כי מה שעולה אחרון, לרוב ייכנס ראשון ליחידת האחסון).

בעת פריקה מנהלי שירותי האחסנה נמצאים במקום ומפקחים ביחד עם הלקוח על כל פריט שיוצא מן המשאית ונכנס ישירות למחסן. הכול נעשה מבוקר ותחת פיקוח עם רשימות מסודרות של כל הפריטים הנכנסים.

לסיכום, בכל בחירה של חברת אחסנה רצויי לדעת מי באמת עומד בראשה ומנהל אותה. על פניו ניכר כי דווקא אלו בעלי רקע של ניהול או רקע פיקודי מן הצבא יכולים להביא את הציוד שלכם לרמת אחסנה מושלמת.
תגיות: אחסון דירות
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים