הצג גיליון RSS

dudim2

וילונות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 11/10/2010 שעה 10:51 (613 צפיות)
וילונות.

בדים רבים מאיישים את החלונות שלנו, בדים מסוגים שונים, צבעים שונים ואיכויות רבות. אלפי הסגנונות שניתן למצוא כיום שרוכשים וילונות, הם רק חלק (אומנם גדול) ממה שבאמת השוק מציע לנו. כיום ישנם וילונות על בסיס עץ, מתכות מסוימות, פלסטיקים ועוד. ניתן להגיד בברור שההתחדשות של שוק זה לא עצרה לרגע והמון בתים חדשים (וגם ישנים) כבר אבזרו את עצמם ע"י וילונות חשמליים ומודרניים.

הלוק המיוחד אשר וילונות מציעים לכם, לא מתחיל ומסתיים בעיצוב, עוד לפני שחשבו בכלל על עיצוב, וילונות נועדו להביא לנו הצללה לבית ולשמור אותנו (ומוצרים רבים שלנו) מהשמש. למי שיש ילדים לבטח יודע עד כמה יש צורך לשמור תינוקות מהשמש, לעשות צל בחדר שלהם ולתת להם תנאים טובים לשינה ומשחק. כמו כן מוצרים כמו פרקטים או ספות מסוימות, לפעמים לא יכולים להיות חשופים יותר מידי לשמש.

וילונות, מספקים לנו המון סוגים, אך מי שזה לא יספיק לו, תמיד יכול להזמין לעצמו משהו ייחודי ומותאם. לא פעם אנשים שרוצים להיות נבדלים מהאחרים ולקבל משהו שלא רואים בכול מקום, עושים הזמנה אישית של וילונות. אומנם דבר כזה יכול לקחת קצת זמן, כמו כן לעלות קצת כסף, אך בסוף התהליך בו יתקינו להם וילונות בדיוק כמו שהם חלמו, החיוך לא ימחק לתקופה ארוכה.

וילונות בכלל, ידועים כדבר מאוד נוח יחסים. סגירה ופתיחה מהירה, משחק עם כמות השמש שתיכנס הביתה, ניתן לכבס חלק מהם, אחרים לנקות בצורה אחרת, ניתן להחליף בקלות יחסית ובהשוואה לשאר המוצרים בבית הם לא כל כך יקרים. נכון, וילונות כאלו ואחרים יכולים לעלות כסף, אך אם נשווה אותם למערכות ישיבה בבית, לארונות והמטבח, לבטח הם יהיו זולים בהרבה.

דבר זה פותח אופציה לשנות אווירה, מראה ורעננות של בית רק ע"י החלפת וילונות. כן כן, דבר כזה יכול לשנות מראה מקצה לקצה. אין צורך להזיז ספות, אין צורך להביא ארונות חדשים, רק החלפת וילונות שיכולה לעשות את ההבדל, והבדל לא קטן. צבעים שונים, סגנון אחר, אולי לשדרג לוילון חשמלי, או להביא וילון רומאי... מה שלא יהיה, איזה שינוי שלא תבחרו, תוכלו להפוך את המראה הקודם למשהו חדש ומעניין יותר (כמובן על פי טעמכם).

לסיכום – הם יפים, הם שומרים על הבית עם כמות שמש שנרצה, הם מאוד מתקדמים, יש להם המון סוגים וגוונים, מותקנים ומוחלפים בקלות ועוד. אלו חלק מהדברים הרבים אשר ניתן למצוא אצל וילונות.
תגיות: וילונות
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים