הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

עבודות בעץ

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 12/10/2010 שעה 11:03 (436 צפיות)
עבודות בעץעבודות בעץ נחשבות מאוד מודרניות ונותנות מראה ייחודי למבנה הבית. הבנייה בעץ החלה באירופה עוד בתקופה קדומה ועדיין מתפתחת כל הזמן. כיום עקב ההתפתחות הטכנולוגית ניתן לייצר מבנים מעץ בקלות על ידי שימוש בציוד נכון בצורה יעילה.

דקים


אחד הפריטים המבוקשים בקרב הלקוחות שמעוניינים בעבודה מעץ בביתם הם הדקים. דקים מעץ נותנים גוון עיצובי למרפסת או למשטח הפתח בבית פרטי. השימוש בדקים נחשב לנוח מאוד ומשתלב מצויין עם כל סוגי המבנים. דקים רבים הנבנים בצורה מקצועית מחזיקים לאורך שנים רבות. הבנייה בעץ יוצרת מראה כפרי יותר המשתלב בצורה מצויינת עם חיק הטבע.

פרגולות


פריט נוסף מעץ שנחשב מבוקש מאוד הם הפרגולות. פרגולות מעבר לתפקידם העיצובי נועדו לספק הצללה מפני השמש. בישראל דיירים רבים מתקינים פרגולות עקב עומס החום שנוצר מקרני השמש היוקדת. לאחר התקנת הפרגולה חשוב להקפיד על תחזוקת העץ באןפן קבוע על מנת שלא יווצר בלאי.

ריצופי דקים


כיום ישנם דקים המתחברים לקרקע ללא ברגים בעקבות טכנולוגיה מתקדמת. חיבור זה ללא ברגים יוצר אסטטיקה עיצובית. דקים ופרגולות המותקנים בחצרות בתים תורמות רבות לעיצוב החצר. דקים יכולים להיות מצויים במגוון מקומות כמו ריצוף בגן הבית, ריצוף מסביב לבריכה, ריצוף מסביב לג'קוזי, ריצוף למרפסת ועוד ריצופים אחרים.

מראה טבעי בעבודות בעץ


מעבר לכך דקים נותנים גם מראה טבעי לבית ולגן וגם שומרים על טמפרטורה סבירה כתוצאה משינויי מזג האוויר. עבודות בעץ מתבצעות גם בגנים מסיבות בטיחותיות. רוב המתקנים בגני ילדים בנויים מעץ כיוון שהבניה קלה ומהירה מאוד.מעבר לכך אם וכאשר הילד תוך כדי משחק מקבל מכה מהעץ לא נגרם לא נזק משמעותי להבדיל מחומרים אחרים כגון מתכת. חשוב לתחזק את העץ על בסיס קבוע כדי שלא יווצר בו בלאי.
תגיות: דקים
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים