הצג גיליון RSS

simbad

מצלמות אבטחה - שוטרים וגנבים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 12/10/2010 שעה 13:34 (409 צפיות)
מצלמות של אתמול הן...

יותר מ-20 אלף כלי רכב נגנבים בישראל מדובר בחוליות. חוליות כלי רכב כך הן נקראות. הן שייכות לבני דודנו הישמעאלים. החברה הללו סוחרים לפי הזמנה. ממש כמו רשימת מכולת כך היא רשימת הזמנת הדגמים שלהם. איננו מדברים פה על שבירת חלון אקראית על ידי צרכן סמים שמעוניין למכור את הרדיו דיסק שלך.

חלק מן המקרים הללו מפוענח על ידי שימוש בטכנולוגיות של צילום. הצילום מתבצע על ידי צילום של מצלמות אבטחה בנקודות חמות המועדות לפורענות. כמו כן, כאשר טומנת המשטרה מלכודת, היא עשוייה לשתול בתוך כלי הרכב מספר מצלמות אבטחה (אשר הן מצלמה נסתרת לכל דבר מן הסתם) אשר יצליחו לתפוס תצלומי תקריב של ממש על פניו של הגנב. הרכב מצוייד גם במכשירי איתור ומעקב אשר מושתלים בתוך דלת הרכב למשל.

הרכבים אשר מצולמים במגוון מצלמות אבטחה יובלו אחר כבוד אל מחוץ לקו הירוק אל ישובים ברשות הפלסטינית. ברשות הפלסטינית 48 השעות הראשונות הן הכי רלוונטיות. במידה שתוך 48 שעות ראשונות לא פורק הרכב לחלקים הרי שהוא ימצא את עצבנו נוסע ומשמש אדם בעל יכולת ברשות הפלסטינית.

ישנם מקומות אשר מידי לילה ממש ולעיתים תתפלאו גם מידי יום. כמות העבירות הפליליות אשר יכולות להיתפס שם מידי לילה היא עצומה עד מאוד. לו רק היו שותלים גם מגוון מצלמות נסתרות בספוטים הללו היו תופסים פורעי חוק רבים. אבל יש אוזלת יד רבה של משטרת ישראל אשר לא יכולה/רוצה לטפל בעניינים אלו לחלוטין בשל מגוון סיבות כמו חוסר בכוח אדם, חוסר בתקציבים, חוסר בניידות סיור וכדומה.

אנשים יקרים, אל תסמכו על מצלמות אבטחה ומגוון גדג'טים שיש למשטרה היום. מה זה עוזר שיש לנו מסוקים אשר מתקשרים מכשרים דומי אינטרקום, תקשורת לווין, עם ומרדפים בשטח כאשר מתחת לאף מכוניות נגנבות כאן כמו לחמניות חמות.

הרבה לא ידועים זאת, אך לעיתים הרכב הוא לא המטרה אלא תכולתו. אל תשאירו ברכב שום דבר שעלול לעורר תאבון לפורץ. אישית אנחנו חושבים שלגנבים האלו שחוזרים כל פעם מחדש יש להצמיד משדר לגוף או אולי אנטנות שישדרו את מיקומו בכל רגע נתון – כי הייצור הזה הינו ממש מפגע סביבתי מהלך על שניים.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים