הצג גיליון RSS

simbad

מעט מידע על שיפוצים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 12/10/2010 שעה 14:05 (452 צפיות)
סוגי שיפוצים

מה יכול לכלול סבב שיפוצים אשר אתה עתיד לבצע בדירתך?

שיפוץ דירה כללי הבית מינורי

בדרך כלל מדובר על צביעה בסיסית של קירות ללא טיחח מתוחכם (כמו טיח אמריקאי למשל), תיקון תיקונים קל, צביעת משקופים ודלתות, יתכן שאולי פוליש רצפה באיכות בינונית. סידור בלטות רופפות. חידוש האמבטיה וכדומה.

שיפוץ מאסיבי של כלל הבית
שיפוץ שברדך כלל נעשה על ידי קבלן שיפוצים או מספר קבלני שיפוצים. כאן כבר מדובר על שבירת כל הקירות או חלקם (שימוש נוסף בסיוע של מעצב פנים). בנייה מחודשת של קירות פנימיים בבית תוך חידוש החלוקה של החדרים באופן רצוי. ריצוף מחדש – עקירת הריצוף הקיים וריצוף כל הדירה באריחים חדשים (או לחליפין ריצוץ על המרצפות הקיימות שהוא זול יותר אך איכותי פחות שכן לא ניתן לצפות ולתקן על הדרך בעיות בצנרת).שיפוץ מטבח – החלפת כלל ארונות המבטח + אופציה לחידוש השיש הקיים או החלפה מוחלטת שלו. היום נסוםו טרנדים חדשים כמו הוספת במת שולחן מרכזית וכדומה.

שיפוץ צנרת – אופייני בעיקר למי שעבר לבית ישן ומעוניין להקדים תרופה למכה. פתיחה של כל הצנרות הישנות והחלפה שלהם למניעת התפוצצות, דליפות, ריח צנרת סרוח וכדומה.

שיפוץ אמבטיות – בעבר היה נהוג להחליף את גוף האמבטיה בגוף אמבטיה חדש. היום השתנו הלכי הרוח ורוב האנשים מתקינים בביתם מקלחונים. ישנו מגוון עצום של מקלחונים. מקלחון קטום, מקלחון מעוגל, צקלחון חזיתי ומקלחון פינתי – כל אחד הינו עולם שלם של עיצוב הזכוכית (שהיא משוריינת ומחוסמת) וכן עולם שלם של פירזול של ידיות וכדומה.

שיפוצים נקודתיים:

שיפוץ חדר ילדים – לעיתים מסיבים את חדר הממד לחדר ילדים או שפשוט לאחר שמבצעים צביעה בצבעים רכים מוסיפים פינת החתלה על ארון רלוונטי לאיחסון חיתולים ושאר מוצרי תינקות.
שיפוץ מרפסת ו סגירת מרפסת כמו גם בנית מחסן עבודה ובניית פרגולות בצחר הבית או בצמוד לבית.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים