הצג גיליון RSS

הבלוג שלי

הגרלות ודוגמיות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 12/10/2010 שעה 19:16 (1133 צפיות)
להגרלות ודוגמיות יש הרבה מאוד במשותף - נתחיל מכך שבשני המקרים אתם מקבלים דברים בחינם. במקרה של דוגמית - אתם מקבלים אותה במידה ואתם ממלאים טופס ברשת האינטרנט, או מקבלים דוגמית בסופר למשל. בשבוע האחרון למשל, עשיתי קניות עם אמא שלי בסופר הקרוב לביתי. בין מחלקת הפירות לירקות, עמד איש המכירות של חומס אחלה - והוא פשוט נתן לנו דוגמיות בחינם של החומס המעולה שלו! על הדרך הוא פינק אותי גם בפיתה ומעט פלאפל - מי היה מאמין שבשנת 2010 אני יכול לקבל דוגמיות בחינם של חומס..

על הדרך איש המכירות נתן לי טופס הרשמה להגרלה של חברת אחלה, שבה ניתן לזכות ב1,000 שקל. לצד הגרלה זו מתקיימות עוד מספר הגרלות שבהן ניתן לזכות בכרטיס טיסה להודו. שמחתי לשמוע על הצעתו אבל חששתי מעט, מכיוון שלשלוח את פרטי האישיים לחברה שאינני יודע מה היא תעשה עם פרטיי, גורמת לי לחשש קטן. איש המכירות הסביר שההגרלות שאני נרשם אליהן הן בסדר גמור ואין ממה לחשוש, הרי אחלה היא חברה ממש אחלה וזה ידוע כי היא שומרת על פרטי לקוחותיה.

יצאתי מהסופר עם דוגמית של החומס והמשכתי בדרכי לעבר ביתי. לאחר כמה ימים התקשרו אלי משירות הלקוחות של חברת אחלה שבה גילו לי שזכיתי בהגרלה ואני עומד לקבל 1,000 שקל לביתי! הופתעתי מאוד ומסרתי את פרטי האישיים. לאחר פחות מ-24 שעות קיבלתי את הפרס שזכיתי בו בהגרלה אל חשבון הבנק שלי. הוריי לא האמינו שבאמת יכלתי לזכות בסכום כל כך גבוה בלי לעשות כלום! ההגרלה הזאת פשוט שינתה את חיי ומאז אני פשוט ממלא טפסי הגרלות ודוגמיות וכך אני לא עושה כלום בחיים שלי חוץ מלקבל דברים בחינם - כמו שישראלי צריך לעשות!

אז בקיצור, הייתי ממליץ לכם לחפש דוגמיות והגרלות ברשת וכך להגביר את סיכוייכם לקבל דברים בחינם ולזכות בכסף בקלי קלות. אשמח לשמוע על דברים שזכיתם בהגרלות בתגובה לפוסט שלי. אז עד לפעם הבאה..
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים