הצג גיליון RSS

הגיגיי גיגי - סיפורים ומחשבות על חיים ועסקים

בעלי רנו הכינו רכבם לחורף - מוסך רנו מורשה לקראת הטסט

דרג פוסט זה
הנה הגענו רבותיי. הזמן הזה בו כולם תמיד יודעים שהוא מגיע אבל די מדחיקים, כן נו אתם יודעים למה אני מתכוון. על דלתות תיבות הדואר שלכם מתדפקים ברגעים אלו ממש צווי מילואים לרכבים שלכם. כן זה הזמן לעשות טסט לרכב. אין מה לעשות. זה מגיע כל שנה ממש כמו מילואים ושנבחרת ישראל בכדורגל מפסידה לפחות פעם אחת בשנה. גם אני השנה, ניסיתי להתחמק מן העניין.

לי יש רכב רנו קליאו שנת 2008. בסך הכול רכב בסדר גמור, אבל אין מה לעשות הוא צריך לעבור טיפול 15 אלף. אני כל כך קנאי לרכב שלי שאין מצב שאני לוקח אותו למוסך קטן איפשהו שם במשולש. אצלי, איך אני תמיד אומר מגיע לאמצעים שמשרתים אותי ביום יום את הדברים הכי טובים וזה גם אומר להכניס את הרכב לתוך מוסך רנו מורשה.

אתם בטח מעקמים פרצוף קצת. כן נו כולם יודעים שטיפולי במוסך רנו מורשה יכולים לעלות לי ביוקר. אבל אם תסתכלו על הצד החיובי. לדוגמא אלו ממכם שלוקחים את הרכב לבדיקה במוסך שאינו מורשה, יומן הטיפולים שלכם לא יהיה שווה כלום ואז כשתרצו למכור את הרכב והרוכש ירצה יומן טיפולים ממוסך מורשה ותראו לו שהמוסך הזה, אינו היה מוסך רנו מורשה, אז הוא יעקם את הפרצוף וספק אם ירצה רכב שלא היה תחת פיקוח של מוסך רנו מורשה.

הדבר הכי טוב שניתן לעשות כיום, הוא אולי כן לשלם קצת יותר אבל לפחות להיות רגועים שכל החלקים שמתקינים לכם, הם חלקים אמיתיים של חברת רנו. החל בהתקנה של רצועת טיימינג חדשה וכלה בקרבוראטור חדש.

חשוב מאוד לבחון היטב היכן אנו מטפלים ברכבינו והטסט לרכב הוא אכן הצורה הטובה ביותר לראות האם מי שאמון על רכבנו באמת דואג לו. כאמור בטסט לרכב אנו בודקים את תקינותו של הרכב שלנו לעוד שנה. רכב שנמצא בטיפולים סדירים מידי שנה במוסך מורשה, לא אמור להיתקל בבעיה כזו. לדוגמא אותם חברים שאומרים לי שלא שווה לטפל ברכב רנו במוסך רנו מורשה ולוקחים את הרנו שלהם לקצבים – כך אני קורא לכל אותם מוסכים קטנים. בסוף כשנקראו לדגל מול בוחן הטסט, הם פשוט לא עמדו בקריטריונים והרכב נכשל וחבל.

שמעו לי – עדיף עוד כמה שקלים לשים ולדעת שהרכב שלכם בידיים טובות מאשר, להיכשל בטסט לרכב ולהמשיך לשלם כל פעם על טסט חדש ותיקונים מיותרים שהיו יכולים להיות גמורים עד לרגע בו מסרתם את הטופס לבוחן. ותחשבו על זה...אבל באמת תחשבו.
תגיות: מוסך רנו
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים