הצג גיליון RSS

lalapp

משפטים לפייסבוק

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 16/10/2010 שעה 03:27 (4814 צפיות)
בזמן האחרון הרבה אנשים מחפשים משפטים לפייסבוק כדי ליצור את הסטטוס המושלם, אותו כל החברים יאהבו וילחצו לייק וכמובן אולי גם יגיבו על הדרך. הרי בטח כל מי מיבינכם שגולש בפייסבוק יודע שהכי כיף בעולם זה לראות שאנשים אוהבים את הסטטוס שלך ואולי אפילו מנהלים דיון עליו ובשביל להגיע למצב כזה צריך להמציא משפטים לפייסבוק ברמה גבוהה, שיהיו שנונים ומצחיקים או סתם לקחת ציטוטים מכל מיני מקומות.

אם אתם לא אנשים שיודעים להמציא משפטים טובים במיוחד, אל תדאגו כי היום כבר נפתחו הרבה אתרים בנושא ואם תחפשו בגוגל משפטים לפייסבוק תמצאו אתרים רבים שמספקים מאגרי משפטים מעולים ובעברית כמובן, למרות שניתן למצוא גם אתרים באנגלית בנושא, כמות גדולה בהרבה אפילו עם משפטים בהתאם. ברוב האתרים שהוקמו קיים לצד כל משפט אפשרות לשתף אותו ישירות בפייסבוק דרך אותו אתר, למרות שאם אתם לא עצלנים אז עדיף לעשות את זה ידנית. בנוסף לרוב המאגרים מסודרים על פי קטגוריות של משפטים לפייסבוק כדי שיהיה נוח לכם לאתר בדיוק את מה שאתם מחפשים.

אני אישית עושה שימוש במאגרים של המשפטים המוכנים ומעדכן את הסטטוס שלי בפייסבוק מידי יום עם משפטים חדשים וזה עובד, תפסתי פופולאריות רבה ואם להגיד את האמת, עכשיו לא משנה כבר מה ארשום בסטטוס, בטוח אקבל לייקים ואולי אפילו תגובות רבות על שטויות שאכתוב שם בעקבות משפטים לפייסבוק אותם פרסמתי בעבר בצורה שוטפת וזכיתי באהדת הקהל אם אפשר לקרוא לזה ככה.
תגיות: פייסבוק
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

  1. הסמל האישי של Crazy-Trip
    אתה מודע לזה שפרסמת קישור לפורום אחר?
  2. הסמל האישי של TruTioN


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים