הצג גיליון RSS

simbad

רופא זה ממש OUT מסגר זה IN

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 17/10/2010 שעה 14:34 (441 צפיות)
מה תרצה להיות כשתהיה גדול? מסגר!


זה אולי ישמע לכם מוזר אך מסקר שבוצע על ידי משרד התעשייה והמסחר ונושאו היה: "מהם המקצועות המבוקשים ביותר במשק הישראלי".

נלך ישר לסוף ונספר מהן התוצאות. טרררררר....רעשי תוף ברקע. אז ככה 5 המקצועות המבוקשים במשך הישראלי הם:

· מסגר
· נהג משאית
· רצף
· רתך
· עובד בינוי


התוצאות מדברות בעד עצמם – הביקוש לישראלים בשווקים אלו הוא רב ועצום ובפועל מי שעוסק במקצועות אלו הם על פי רוב בני הדודים או עובדים זרים.

אני חושב שדווקא מסגר הוא המקצוע הכי מושך מבין כל אלו שצויינו לעיל. מסגר הוא אומן כל דבר. אומן בברזל. מסגריה היא בית מלאכה, היה היא בית היצירה והסטודיו שלו.


הרתכת, המלחם, האיזמלים ושאר כלי העבודה הם כמכחול בידיו של צייר מפורסם. אומנם מסגרות היא מקצוע בעל דימוי שחור תרתי משמע, אך היום יותר מתמיד אפשר לחזות ולראות כי תפקידו של מסגר אינו מתרכז כבימי עבר בייצור פרסות מתכת לסוסים למשל. היום מסגר הוא חצי הייטקיסט! הוא בונה שערים מתכת אומנותיים, מרכיב שערים חשמליים, יותר עיטורים ומגוון מיני פירזולים וקישוטים בתחמי עבודתו הרבים שקשורים בין השאר ל: סורגים, דלתות מתכת, מעקות גדרות, קונסטרוקציות, מדרגות חיזוק מבנים וכדומה.


בבואכה לבחור במסגרה אל לך להסתנוור מפרסום רב במקומונים, בדפי זהב או בפליירים ומגנטים בתיבות הדואר. המלצתנו היא צאו לשטח והביטו בתוצאות. יש לך חבר שסיים עכשיו את הבנייה? גש אליו להתרשם איך נראה התוצר הסופי. מצא חן בעיינך? אהבת גדר ברזל שראית אצלו, סורגים שמטרים את ביתומצו חן בעינייך? מצויין! זה הזמן לברר את שמו של המסגר ואת השם של המסגרייה שלו ולהתחיל בבידקה. קבלת הצעת מחיר וכדומה. פה לאוזן חיובי על בעלי מקצוע ועל מסגרים בפרט הוא חשוב – אחרי הכל כבר ראינו שיש מחסור במסגרים בארץ ובעל מקצוע איכותי לא קל למצוא.
תגיות: מסגריה
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים