הצג גיליון RSS

דינהדינה2

מתקין מזגנים

דרג פוסט זה
אני ובן הזוג שלי שוכרים דירה בתל אביב. יש לנו בדירה מזגן משנת חמישים ומשהו אני משערת. אין ספק שהוא מראשוני המזגנים שהיו במדינה, כך גם הבניין. הוא עושה הרבה רעש, אבל טפו טפו עובד טוב או עבד טוב יותר נכון. לפני שנתיים בערך הוא הפסיק לעבוד על חימום. הקירור עובד טוב אבל החימום בכלל לא. עדיף ככה מאשר מצב הפוך, אבל עדיין, זה לא בדיוק המצב האידאלי...
כיוון שמדובר בדירה שכורה והבעלים לא מעוניין לרכוש מזגן חדש לדירה, האופציות שלנו הן להסתדר בלי מזגן בחורף, או לקנות מזגן ולהזמין מתקין מזגנים שיתקין אותו, ולקחת אותו איתנו כשאנחנו יוצאים מהדירה. הבעיה היא שלהזמין מתקין מזגנים גם כשאנחנו יוצאים כדי שיפרק את המזגן ויתקין אותו בדירה חדשה, עולה הרבה כסף, וישתלם לנו יותר להשאיר אותו או למכור אותו במחיר זול למי שיכנס אחרינו לדירה.
הסיטואציה הזאת היא כל כך מרגיזה, אבל נראה שאין לנו הרבה אופציות למרבה הצער. אז את הקיץ עברנו עם המזגן, אבל לקראת החורף נאלץ לקנות מזגן, להזמין מתקין מזגנים ופשוט להתקין את המזגן ולפרק אותו כשנעבור דירה. לא יאמן כמה כסף לוקחים בעלי הדירות בתל אביב, ועוד מרשים לעצמם לא לעשות שום שיפור, אף לא הקטן ביותר בדירה שלהם למען הדיירים. אנחנו כאלה פראיירים שזה לא יאמן.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים